Емералд Авто
Сервiс та запчастини: тел.: (048) 729-88-88
тел.: (067) 482-11-53
Вiддiл продажу: тел.: (048) 729-55-55
тел.: (067) 484-27-44

Внутрішній дизайн

Створюючи автомобіль, в якому комфорт пасажирів та практичність є надзвичайно важливими, ми ретельно попрацювали над концепцією його внутрішнього простору.


Надзвичайно практичний

Серед достатку зручних місць для зберігання речей ви неодмінно оціните практичність висувної ніші під сидінням переднього пасажира та відсіку для ручок, монет та іншого дрібного приладдя на центральній консолі. Сидіння другого ряду складаються у співвідношенні 60:40 та можуть повністю складатись вперед або вертикально, вивільняючи додатковий корисний простір. Те саме стосується сидінь третього ряду в модифікаціях із довгою колісною базою (LWB). Два стельових ліхтаря у багажному відсіку значно полегшують роботу у темний час доби. А складана шторка для багажного відсіку (опція для модифікацій з довгою колісною базою) дозволить приховати вантаж від сторонніх поглядів.


Ford Tourneo Connect: багажний відсік

Укладені лопата й побутові контейнери

Стельова ніша для зберігання речей

Дзеркало заднього виду

Гнучка конфігурація сидінь

Задля максимального комфорту водія ми передбачили сидіння з регулюванням у шістьох напрямках. Додатковий рівень комфорту та безпеки забезпечується наявністю підголівників на всіх сидіннях, тоді як на центральних сидіннях другого й третього рядів передбачено точки кріплення ISOFIX для установки дитячих сидінь. Сидіння другого ряду складаються у співвідношенні 60:40 та можуть повністю складатись вперед або вертикально, або навіть зніматися. Все це дозволяє звільнити додаткові 3,5 м3 корисного простору. Дивовижна пристосовність кожної модифікації Tourneo Connect дозволяє перевозити пасажирів та їх багаж в умовах абсолютного комфорту та безпеки.

Через вишукану та м’яку оббивку сидінь та зносостійке килимове покриття у стандартній комплектації, салон Tourneo Connect по праву можна порівняти із салоном легкового автомобіля.


Ергономічний дизайн

Сучасна двокольорова передня панель та інтуїтивні органи управління викликають відчуття абсолютного контролю над автомобілем, навіть не почавши керування. Інтер’єр автомобіля є напрочуд стильним, ергономічним та легким у користуванні.

Мультимедійна система

До стандартної комплектації Tourneo Connect входить високоякісна стереосистема Ford 6000 RDS AM/FM/CD із персональним захисним кодом. В якості альтернативи завжди може бути обрана система із чотирма колонками та органами дистанційного управління на рульовій колонці (стандарт для LX та GLX). Якщо ж ви часто подорожуєте на далекі відстані, ви та ваші пасажири неодмінно оціните якість опціональної системи Ford 6006RDS з інтегрованим до передньої панелі CD-чейнджером на 6 дисків.

Супутникова навігація

На вибір замовника всі модифікації Tourneo Connect можуть бути оснащені сучасною та простою в користуванні системою супутникової навігації, що визначить оптимальний маршрут до місця призначення.

Багажний відсік

Легка трансформація салону Tourneo Connect дозволяє створити багато різних комбінацій для перевезення різної кількості пасажирів та багажу (модель має найкращу в класі вантажопідйомність – 800 кг). Зокрема, багажний простір може мати наступні об’єми:
 • 3,07 м3 – після складання сидінь другого ряду врівень підлоги
 • 1,83 м3 – після розкладання сидінь другого ряду у вихідне положення (довга колісна база)

Численні місця для зберігання речей, включаючи дві підставки для стаканів та лоток для дрібного приладдя на центральній консолі, назавжди позбавлять вас від дратівливого безладу в салоні автомобіля.


Наверх
 • Адреса:
  Одеса, проспект Маршала Жукова 2


  Телефони:
  (048) 729 55 55
  (048) 729 88 88
  (067) 484 27 44