Емералд Авто
Сервiс та запчастини: тел.: (048) 729-88-88
тел.: (067) 482-11-53
Вiддiл продажу: тел.: (048) 729-55-55
тел.: (067) 484-27-44

Внутрішній дизайн

З перших секунд перебування за кермом вас неодмінно здивує комфорт інтер’єру і достаток провідних технологій. Сприятлива атмосфера зробить ваш робочий день більш продуктивним та менш напруженим.


Важіль перемикання передач на передній панелі

Завдяки ергономічному дизайну рукоятка важеля природно лягає в руку водія та пропонує плавне, наче в легкового автомобіля, перемикання передач. Винесення важеля на передню панель дозволило звільнити підлогу та забезпечити крізний доступ поперек кабіни.

Надзвичайно практичний

Ви назавжди позбавитесь безладу в салоні автомобіля, адже він оснащений достатком практичних місць для зберігання паперів та персональних речей. Завдяки високій якості матеріалів оббивки сидінь та стельової панелі, інтер’єр Transit цілком можна порівняти із салоном легкового автомобіля.

Інноваційний підхід до організації простору

Задля належної організації вашого робочого дня ми передбачили достатньо місць для зберігання речей. Зокрема, у бардачку ми розмістили планки для тримання файлів формату А4. Поверх передньої панелі розташований відсік для приладдя із достатнім місцем для папки формату A4, а також висувна робоча поверхня з підставками для стаканів і двома електричними розетками 12 В – ідеальне рішення для роботи з паперами у робочий час. Окрім двох тримачів для 2-літрових пляшок, у салоні ви знайдете ще багато продуманих місць для персонального приладдя, аби атмосфера в салоні максимально нагадувала про домашній затишок.

Bluetooth® та система голосового управління*

Завдяки опціональній системі Bluetooth® з голосовим управлінням ви зможете управляти багатьма бортовими системами, не відводячи очей від дорожньої обстановки та залишаючи руки на кермі. Наприклад, ви зможете управляти вхідними та вихідними дзвінками мобільного телефону, перемикати радіостанції чи обирати композиції на компакт-диску простим промовлянням відповідних голосових команд.

Система клімат-контролю

Клімат у салоні вашого автомобіля ніколи не залежатиме від погодних умов. У спекотний день ви неодмінно оціните комфорт прохолодного салону, адже він оснащений сучасною системою клімат-контролю (опція). Для експлуатації за низьких температур ми пропонуємо автономний опалювач, який споживає паливо (опція).

Самозарядний ключ запалювання

До переліку унікальних функцій Transit належить водонепроникний самозарядний брелок ключа. Лише дві хвилини їздового циклу забезпечують заряд, якого вистачає на 32 натискання клавіш. Отже, ключ завжди є готовим до застосування.

Система круїз-контролю

Система круїз-контролю зменшує стомлюваність водія у тривалих подорожах. Органи управління системою представлені двома вимикачами на стильному 4-спицевому кермі, оздобленому шкірою.

Опціональний пакет обладнання Visibility Pack

Поєднання переднього скла з функцією обігріву Quickclear, інтелектуальної системи склоочисників та функції автоматичного вмикання головного освітлення помітно покращує безпеку керування незалежно від часу доби та погодних умов. (Опція)

Цифровий тахограф

Інтегрований до передньої панелі, тахограф допоможе в організації вашого робочого часу. Даний пристрій реєструє час роботи та простоювання автомобіля, швидкість та пробіг автомобіля, а також будь-які несправності. Інформація тахографа зберігається протягом 365 днів. (Опція)

*Словесний знак та логотипи Bluetooth® є зареєстрованими торговельними марками компанії Bluetooth SIG, Inc. та використовуються компанією Ford Motor Company Limited та її асоційованими компаніями за ліцензією. Інші торговельні марки та назви належать відповідним компаніям.

Дивовижна пристосовність

Transit справедливо вважається взірцем гнучкості та пристосовності. Він пропонує ідеальну платформу для вашого бізнесу, ким би ви не були – флористом, декоратором або міжміським перевізником. Враховуючи різноманітність застосування, ми передбачили чотири довжини та три висоти даху.

Величезний простір для завантаження ззаду

Можливість відкривання повнорозмірних задніх дверей на 180° (256° для Jumbo) обумовлює значне полегшення завантаження фургонів Transit. Вантажомісткість просто вражає – ви можете перевозити стандартний будівельний лісоматеріал (8′x4′) плазом чи на ребрі або до п’яти європіддонів (Jumbo). А подовжена колісна база стане ідеальним вибором для довгомірних вантажів, як наприклад, килими або труби.

Збільшений корисний простір

Проектуючи вантажний простір, ми прагнули до максимальної практичності та функціональності. Як результат, ми отримали найширшу у своєму класі відстань між задніми колісними арками.

Практичний та доступний

Аби захистити вантаж та сам фургон, ми розробили спеціальний захисний комплект, який включає в себе панелі MDF, довгомірні гумові килимки, а також численні точки кріплення.


Наверх
 • Адреса:
  Одеса, проспект Маршала Жукова 2


  Телефони:
  (048) 729 55 55
  (048) 729 88 88
  (067) 484 27 44