Емералд Авто
Сервiс та запчастини: тел.: (048) 729-88-88
тел.: (067) 482-11-53
Вiддiл продажу: тел.: (048) 729-55-55
тел.: (067) 484-27-44

Внутрішній дизайн

З перших секунд перебування за кермом вас неодмінно здивує комфорт інтер’єру і достаток провідних технологій. Сприятлива атмосфера зробить ваш робочий день більш продуктивним та менш напруженим.


Важіль перемикання передач на передній панелі

Завдяки ергономічному дизайну рукоятка важеля природно лягає в руку водія та пропонує плавне, наче в легкового автомобіля, перемикання передач. Винесення важеля на передню панель дозволило звільнити підлогу та забезпечити крізний доступ поперек кабіни.


Надзвичайно практичний

Ви назавжди позбавитесь безладу в салоні автомобіля, адже він оснащений достатком практичних місць для зберігання паперів та персональних речей. Завдяки високій якості матеріалів оббивки сидінь та стельової панелі, інтер’єр можна порівняти із салоном легкового автомобіля.

Інноваційний підхід до організації простору

Задля належної організації вашого робочого дня ми передбачили достатньо місць для зберігання речей. Зокрема, у бардачку ми розмістили планки для тримання файлів формату А4. Поверх передньої панелі розташований відсік для приладдя із достатнім місцем для папки формату A4, а також висувна робоча поверхня з підставками для стаканів і двома електричними розетками 12 В – ідеальне рішення для роботи з паперами у робочий час. Окрім двох тримачів для 2-літрових пляшок, у салоні ви знайдете ще багато продуманих місць для персонального приладдя, аби атмосфера в салоні максимально нагадувала про домашній затишок.Система клімат-контролю

Клімат у салоні вашого автомобіля ніколи не залежатиме від погодних умов. У спекотний день ви неодмінно оціните комфорт прохолодного салону, адже він оснащений сучасною системою клімат-контролю (опція).

Самозарядний ключ запалювання

Однією з унікальних функцій в оснащенні лінійки Transit є самозарядний брелок ключа. Лише дві хвилини їздового циклу забезпечують заряд, якого вистачає на 32 натискання клавіш. Отже, ключ завжди є готовим до застосування.

Супутникова навігація

В якості опції для всіх моделей Transit передбачена надсучасна і досить проста в користуванні система супутникової навігації, покликана визначати оптимальні маршрути для кожної вашої подорожі.

Система круїз-контролю

Система круїз-контролю зменшує стомлюваність водія у тривалих подорожах (передбачена у поєднанні з окремими двигунами). Органи управління системою представлені двома вимикачами на стильному 4-спицевому кермі, оздобленому шкірою.

Опціональний пакет обладнання Visibility Pack

Поєднання переднього скла з функцією обігріву Quickclear, інтелектуальної системи склоочисників та функції автоматичного вмикання головного освітлення помітно покращує безпеку керування незалежно від часу доби та погодних умов.

Цифровий тахограф

Інтегрований до передньої панелі, тахограф допоможе в організації вашого робочого часу. Даний пристрій реєструє час роботи та простоювання автомобіля, швидкість та пробіг автомобіля, а також будь-які несправності. Інформація тахографа зберігається протягом 365 днів. (Опція)Наверх
 • Адреса:
  Одеса, проспект Маршала Жукова 2


  Телефони:
  (048) 729 55 55
  (048) 729 88 88
  (067) 484 27 44