Емералд Авто
Сервiс та запчастини: тел.: (048) 729-88-88
тел.: (067) 482-11-53
Вiддiл продажу: тел.: (048) 729-55-55
тел.: (067) 484-27-44

Технічні особливості

Ford Transit покликаний дарувати позитивний досвід керування. Поєднання взірцевої динаміки та комфортного інтер’єру, безумовно, сприятиме меншій стомлюваності у щоденних поїздках.


Безпека керування

Іноді робота буває досить виснажливою. Отже, створюючи Transit Chassis Cab, ми прагнули зробити його максимально легким в керуванні, у тому числі за рахунок запровадження наступних систем: дискові гальма на всіх чотирьох колесах, антиблокувальна гальмівна система (ABS), система підтримання курсової стійкості (ESP) з функцією підтримки рушання на підйомі (HSA), електронний розподіл гальмівного зусилля (EBD), покликаний запобігати блокуванню задніх коліс, та система розподілу гальмівного зусилля (BTCS), яка запобігає ковзанню коліс при рушанні – усі разом вони допоможуть вам зберігати спокій та рівновагу за будь-яких дорожніх сценаріїв.

Важіль перемикання передач на передній панелі

Завдяки ергономічному дизайну рукоятка важеля природно лягає в руку водія та пропонує плавне, наче в легкового автомобіля, перемикання передач. Винесення важеля на передню панель дозволило звільнити підлогу та забезпечити крізний доступ поперек кабіни.

Система клімат-контролю

Клімат у салоні вашого автомобіля ніколи не залежатиме від погодних умов. У спекотний день ви неодмінно оціните комфорт прохолодного салону, адже він оснащений сучасною системою клімат-контролю (опція).

Цифровий тахограф

Інтегрований до передньої панелі, тахограф допоможе в організації вашого робочого часу. Даний пристрій реєструє час роботи та простоювання автомобіля, швидкість та пробіг автомобіля, а також будь-які несправності. Інформація тахографа зберігається протягом 365 днів. (Опція)

Супутникова навігація

Супутникова навігація
В якості опції для всіх моделей Transit передбачена надсучасна і досить проста в користуванні система супутникової навігації, покликана визначати оптимальні маршрути для кожної вашої подорожі.

Управління живленням

Автомобілі із заднім приводом (RWD) комплектуються двома акумуляторними батареями. Зокрема, другий акумулятор використовується для живлення додаткового обладнання після вимикання двигуна, зберігаючи високий заряд основної батареї для надійного пуску. Якщо ви забули вимкнути фари, функція заощадження енергії зробить це автоматично одразу після замикання дверей.

Передні фари

Система освітлення Transit Chassis Cab гарантує безпечне та комфортне керування у темний час доби. Передні фари забезпечують максимальний рівень освітлення за будь-яких умов – за великими розсіювачами розташовані протитуманні фари (опція), що покращують оглядовість за погіршеної видимості. Крім того, передні фари автоматично вмикаються, щойно датчики виявляють погіршення умов освітлення (опція). Отже, вам не потрібно більше вмикати фари в умовах сутінок, вночі або при проїзді через тунель.

Оновлена конструкція бамперів

TАби полегшити очищення переднього скла, у передньому бампері ми передбачили спеціальну підніжку. Оновлені бампери мають трисекційну конструкцію, що зменшує їх вагу та здешевлює вартість можливих ремонтних робіт.


Наверх
 • Адреса:
  Одеса, проспект Маршала Жукова 2


  Телефони:
  (048) 729 55 55
  (048) 729 88 88
  (067) 484 27 44