Емералд Авто
Сервiс та запчастини: тел.: (048) 729-88-88
тел.: (067) 482-11-53
Вiддiл продажу: тел.: (048) 729-55-55
тел.: (067) 484-27-44

Безпека та захист

Щороку Transit може долати значні відстані, тож безпека пасажирів та їхнього багажу є питанням надзвичайної важливості.


Системи захисту автомобіля

Залишаючи свій автомобіль, ви завжди можете залишатись спокійними. Основні функції забезпечення захисту:
 
• Пасивна протиугінна система (PATS) блокує пуск двигуна за відсутності ключа у замку запалювання. Пуск двигуна є можливим лише за наявності ключа з правильним унікальним кодом, розпізнаним системою PATS;
•Надійні замки з високим ступенем захисту та посиленим кріпленням;
• Надійні замки з високим ступенем захисту та посиленим кріпленням;
• Центральний замок або функція подвійного замикання, замки капота та кришки люка заливної горловини паливного бака;
• Захищена опора для запасного колеса;
• Видимий ідентифікаційний код автомобіля (VIN).
 
Додатково автомобіль може бути оснащений системою охоронної сигналізації з об’ємним датчиком спостереження за салоном і динаміком з автономним живленням. Ця система також контролює зчіпний пристрій, аби запобігти викраденню причепа. Представлені системи дозволяють власникам автомобіля розраховувати на знижені страхові ставки та значно менші страхові витрати.

Безпека пасажирів

Transit вирізняється високим рівнем конструкційної цілісності, що сприяє ефективному поглинанню енергії удару та її відведенню від усіх пасажирів. А посилена опора передніх сидінь покращує ефективність стримування пасажирів.
Зіткнення автомобіля супроводжується спрацюванням засобів пасивної безпеки другого рівня. Фронтальні подушки безпеки водія та переднього пасажира (стандарт) та шторки безпеки (опція) допомагають зберегти найцінніше – людське життя.

Безпека керування

Іноді робота досить виснажує, тож створюючи Transit, ми прагнули зробити його максимально легким в керуванні.
Автомобіль оснащений дисковими гальмами на всіх колесах, системою ABS та функцією електронного розподілу гальмівного зусилля (EBD), що безперервно підтримує оптимальний баланс гальмівного зусилля між передніми та задніми колесами. Це запобігає блокуванню задніх коліс, особливо в навантаженого автомобіля.
Покращенню керованості автомобіля також сприяє наявність системи підтримання курсової стійкості (ESP) у стандартній комплектації, що є першим прикладом в автомобілебудуванні (не передбачено для модифікацій з бензиновими двигунами та повним приводом (AWD)). За рахунок автоматичного коригування крутильного моменту від двигуна та гальмівного зусилля, система втримує автомобіль на заданій траєкторії руху. До стандартної комплектації автомобілів із системою ESP також входить система Hill Launch Assist (HLA), яка полегшує рушання на підйомі, адже позбавляє необхідності застосування стоянкового гальма.
Система розподілу тягового зусилля (BTCS) допомагає попередити проковзування коліс, забезпечуючи помітні переваги при недостатньому зчепленні з поверхнею дороги.

Система круїз-контролю

Система круїз-контролю зменшує стомлюваність водія у тривалих подорожах (передбачена у поєднанні з окремими двигунами). Органи управління системою представлені двома вимикачами на стильному 4-спицевому кермі, оздобленому шкірою.

Інтелектуальний повний привід (AWD)

Повний привід наділяє водія додатковою впевненістю у найбільш складних ситуаціях, як наприклад, в умовах ожеледиці або бездоріжжя. У випадку втрати зчеплення наша унікальна та інноваційна система повного приводу (AWD) автоматично перекидає крутильний момент на передні колеса. При цьому додаткове тягове зусилля жодним чином не впливає на динамічні характеристики автомобіля.


Наверх
 • Адреса:
  Одеса, проспект Маршала Жукова 2


  Телефони:
  (048) 729 55 55
  (048) 729 88 88
  (067) 484 27 44