Емералд Авто
Сервiс та запчастини: тел.: (048) 729-88-88
тел.: (067) 482-11-53
Вiддiл продажу: тел.: (048) 729-55-55
тел.: (067) 484-27-44

Внутрішній дизайн

З перших секунд перебування за кермом вас неодмінно здивує комфорт інтер’єру і достаток провідних технологій. Сприятлива атмосфера зробить ваш робочий день більш продуктивним та менш напруженим. Звичайно ж, ми доклали максимальних зусиль, аби і ваші пасажири почувались безпечно та комфортно протягом всієї подорожі.


Важіль перемикання передач на передній панелі

Завдяки ергономічному дизайну рукоятка важеля природно лягає в руку водія та пропонує плавне, наче в легкового автомобіля, перемикання передач. Винесення важеля на передню панель дозволило звільнити підлогу та забезпечити крізний доступ поперек кабіни.

Інноваційний підхід до організації простору

Задля належної організації вашої роботи, у бардачку Transit Minibus ми розмістили планки для тримання файлів формату A4. Крім того, поверх передньої панелі передбачений відсік для приладдя із достатнім місцем для папки формату A4, а також висувна робоча поверхня з підставками для стаканів і двома електричними розетками 12 В – ідеальне рішення для роботи з паперами у робочий час.

Пасажирські сидіння

Комфортний простір гарантований вашим пасажирам незалежно від обраної модифікації Minibus – на 9, 12, 15 або 17 посадкових місць. Належний захист пасажирів забезпечується індивідуально регульованими по висоті підголівниками та триточковими ременями безпеки з діагональною та пасовою лямками.

Оздоблення інтер’єру

Ви назавжди позбавитесь безладу в салоні автомобіля, адже він оснащений достатком практичних місць для зберігання паперів та персональних речей. Завдяки високій якості матеріалів оббивки сидінь та стельової панелі, інтер’єр Minibus цілком можна порівняти із салоном легкового автомобіля.

Акустичний комфорт

Досить часто причиною стомливих подорожей є надмірний дорожній шум. Саме тому ми розробили суцільну обшивку стельової панелі з додатковим шумоізоляційним матеріалом для поглинання зайвого шуму та вібрацій.

Bluetooth® та система голосового управління

Завдяки опціональній системі Bluetooth® з голосовим управлінням ви зможете управляти багатьма бортовими системами, не відводячи очей від дорожньої обстановки та залишаючи руки на кермі. Наприклад, ви зможете управляти вхідними та вихідними дзвінками мобільного телефону, перемикати радіостанції чи обирати композиції на компакт-диску простим промовлянням відповідних голосових команд.

Самозарядний ключ запалювання

До переліку унікальних функцій Transit Minibus належить водонепроникний самозарядний брелок ключа. Лише дві хвилини їздового циклу забезпечують заряд, якого вистачає на 32 натискання клавіш. Отже, ключ завжди є готовим до застосування.

Супутникова навігація

На вибір замовника всі модифікації Transit Minibus можуть бути оснащені сучасною та простою в користуванні системою супутникової навігації, що визначить оптимальний маршрут до місця призначення.

Система круїз-контролю

Система круїз-контролю зменшує стомлюваність водія у тривалих подорожах. Органи управління системою представлені двома вимикачами на стильному 4-спицевому кермі, оздобленому шкірою.

Опціональний пакет обладнання Visibility Pack

Поєднання переднього скла з функцією обігріву Quickclear, інтелектуальної системи склоочисників та функції автоматичного вмикання головного освітлення помітно покращує безпеку керування незалежно від часу доби та погодних умов.

Цифровий тахограф

Інтегрований до передньої панелі, тахограф допоможе в організації вашого робочого часу. Даний пристрій реєструє час роботи та простоювання автомобіля, швидкість та пробіг автомобіля, а також будь-які несправності. Інформація тахографа зберігається протягом 365 днів.


*Словесний знак та логотипи Bluetooth® є зареєстрованими торговельними марками компанії Bluetooth SIG, Inc. та використовуються компанією Ford Motor Company Limited та її асоційованими компаніями за ліцензією. Інші торговельні марки та назви належать відповідним компаніям.

Універсальний автомобіль для перевезення пасажирів

Transit Minibus представлений у 9-, 12-, 15- та надзвичайно практичній 17-місній версіях, зі світлим, просторим інтер’єром та належним рівнем оснащення. Завдяки меншій кількості посадкових місць, перші дві версії вирізняються величезним багажним простором.


Наверх
 • Адреса:
  Одеса, проспект Маршала Жукова 2


  Телефони:
  (048) 729 55 55
  (048) 729 88 88
  (067) 484 27 44