Емералд Авто
Сервiс та запчастини: тел.: (048) 729-88-88
тел.: (067) 482-11-53
Вiддiл продажу: тел.: (048) 729-55-55
тел.: (067) 484-27-44

Зовнішній дизайн

Правильний імідж є невід’ємною складовою успішного бізнесу. За стильним екстер’єром криються незаперечні переваги, які наділяють Transit Minibus неабиякою репутацією у своєму класі.


Передні фари

Система освітлення Transit Minibus гарантує безпечне та комфортне керування у темний час доби. Передні фари забезпечують максимальний рівень освітлення за будь-яких умов – за великими розсіювачами розташовані протитуманні фари (опція), що покращують оглядовість за погіршеної видимості. В якості опції також передбачена функція автоматичного вмикання передніх фар, керована датчиками, що безперервно відстежують умови освітлення. Отже, вам не потрібно зайвий раз вмикати фари, в’їжджаючи до тунелю.

Оновлена конструкція бамперів

Аби полегшити очищення переднього скла, у передньому бампері ми передбачили спеціальну підніжку. Оновлені бампери мають трисекційну конструкцію, що зменшує їх вагу та здешевлює вартість можливих ремонтних робіт.

Задні двері

Завдяки достатній площі засклення задніх дверей з подвійним склоочисником/ омивачем до пасажирського салону проникає більше природного світла. Задні склоочисники автоматично вмикаються після вмикання передачі заднього ходу, чим підвищують безпеку маневрування.

Славетні традиції дизайну

Transit Minibus успадкував багато рис легендарного Transit. Ви можете пишатись, адже маєте шанс керувати автомобілем, створеного на платформі моделі, яку в 2007 році було визнано найкращим фургоном світу (International Van of the Year 2007).


Рішення незалежного журі, до складу якого увійшли журналісти провідних видань в галузі комерційних автомобілів з 19 європейських країн, було одностайним, адже досягнення Ford були надзвичайно вражаючими. Зокрема, було відмічено:
"Інженери Ford спромоглись зробити один з найкращих європейських фургонів ще кращим. Чи то на магістралі, чи в умовах міста – динаміка й керованість Transit залишаються просто неперевершеними".


Наверх
 • Адреса:
  Одеса, проспект Маршала Жукова 2


  Телефони:
  (048) 729 55 55
  (048) 729 88 88
  (067) 484 27 44