Емералд Авто
Сервiс та запчастини: тел.: (048) 729-88-88
тел.: (067) 482-11-53
Вiддiл продажу: тел.: (048) 729-55-55
тел.: (067) 484-27-44

Технічні характеристики

Безумовно, високий рівень послуг є ключем до успіху в будь-якому бізнесі. Саме тому наша показна лінійка двигунів і трансмісій забезпечує оптимальну продуктивність, коли ви потребуєте цього найбільше.


Гармонія потужності та продуктивності

Дивовижна динаміка й продуктивність наших дизельних двигунів Duratorq TDCi є результатом вдалого поєднання передових конструкцій та інноваційних технологій. Надсучасна система впорскування палива типу Common Rail забезпечує оптимальне поєднання потужності й крутильного моменту, аби досягти плавності ходу навіть за повного завантаження. Більш того, вдосконалена 6-ступенева механічна трансмісія та паливний бак підвищеної ємності (опція) помагають з легкістю долати значні відстані.

Дизельний двигун (15/17-місний Minibus)

2,4-літровий Duratorq TDCi представлений у трьох модифікаціях за потужністю та крутильним моментом:

• 100 к.с./285 Нм
• 115 к.с./320 Нм
• 140 к.с./375 Нм

Крім того, у лінійці представлений 3,2-літровий Duratorq TDCi (200 к.с./470 Нм), агрегатований з 6-ступеневою трансмісією (лише для 15-місної версії).

Специфікації доступних трансмісій

Наші трансмісії підтримують високу потужність та крутильний момент задля швидкого прискорення та впевненого руху на високій швидкості, а розташований на передній панелі ергономічний важіль коробки передач забезпечує плавне перемикання, майже як в легковому автомобілі.

 

 

 • 5-ступенева механічна трансмісія Durashift
 • 6-ступенева механічна трансмісія Durashift (Duratorq TDCi 115/140 к.с.)

Взірцева динаміка

Якщо за кермом ви проводите досить багато часу, відмінна динаміка Transit Minibus допоможе зменшити стомлюваність та напругу. Це стало можливим завдяки ретельному підбору компонентів і точних інженерних розрахунків. Більш легке та інформативне рульове управління помітно полегшує кермування у щільному міському русі або маневрування на обмежених територіях. Покращений баланс підвіски обумовлює більш плавний рух незалежно від завантаженості автомобіля.


Плавне прискорення у повному діапазоні частоти обертання двигуна, незалежно від умов керування, зменшує зусилля, що вимагаються від водія. Крім того, належна шумоізоляція салону істотно зменшує стомлюваність водія незалежно від поверхні дороги.

Безпека керування

Дискові гальма на всіх чотирьох колесах, антиблокувальна гальмівна система (ABS), система підтримання курсової стійкості (ESP) з функцією підтримки рушання на підйомі (HSA), електронний розподіл гальмівного зусилля (EBD), покликаний запобігати блокуванню задніх коліс, та система розподілу гальмівного зусилля (BTCS), яка запобігає ковзанню коліс при рушанні – усі разом вони допоможуть вам зберігати спокій та рівновагу за будь-яких дорожніх сценаріїв.

Система підтримки рушання на підйомі (HLA)

Система HSA запобігає скочуванню автомобіля назад під час рушання на підйомі. Зокрема, після відпускання водієм педалі гальма, система застосовує затримку відпускання гальм. Це зменшує навантаження на вузли автомобіля в момент рушання, а також забезпечує водієві достатній час для перенесення ноги на педаль акселератора.

Система круїз-контролю

Система круїз-контролю зменшує стомлюваність водія у тривалих подорожах. Органи управління системою представлені двома вимикачами на стильному 4-спицевому кермі, оздобленому шкірою.


Наверх
 • Адреса:
  Одеса, проспект Маршала Жукова 2


  Телефони:
  (048) 729 55 55
  (048) 729 88 88
  (067) 484 27 44