Емералд Авто
Сервiс та запчастини: тел.: (048) 729-88-88
тел.: (067) 482-11-53
Вiддiл продажу: тел.: (048) 729-55-55
тел.: (067) 484-27-44

Технічні особливості

Transit Minibus має показний перелік інноваційних систем, покликаних підвищити комфорт та безпеку керування. Крім того, ваші пасажири зможуть належним чином оцінити просторий комфортний салон та покращену шумоізоляцію.


Безпека керування

Дискові гальма на всіх чотирьох колесах, антиблокувальна гальмівна система (ABS), система підтримання курсової стійкості (ESP) з функцією підтримки рушання на підйомі (HSA), електронний розподіл гальмівного зусилля (EBD), покликаний запобігати блокуванню задніх коліс, та система розподілу гальмівного зусилля (BTCS), яка запобігає ковзанню коліс при рушанні – усі разом вони допоможуть вам зберігати спокій та рівновагу за будь-яких дорожніх сценаріїв.

Важіль перемикання передач на передній панелі

Завдяки ергономічному дизайну рукоятка важеля природно лягає в руку водія та пропонує плавне, наче в легкового автомобіля, перемикання передач. Винесення важеля на передню панель дозволило звільнити підлогу та забезпечити крізний доступ поперек кабіни.

Пасажирські сидіння

Комфортний простір гарантований вашим пасажирам незалежно від обраної модифікації Minibus – на 9, 12, 15 або 17 посадкових місць. Належний захист пасажирів забезпечується індивідуально регульованими по висоті підголівниками та триточковими ременями безпеки з діагональною та пасовою лямками.

Передні фари

Система освітлення Transit Minibus гарантує безпечне та комфортне керування у темний час доби. Передні фари забезпечують максимальний рівень освітлення за будь-яких умов – за великими розсіювачами розташовані протитуманні фари (опція), що покращують оглядовість за погіршеної видимості. В якості опції також передбачена функція автоматичного вмикання передніх фар, керована датчиками, що безперервно відстежують умови освітлення. Отже, вам не потрібно зайвий раз вмикати фари, в’їжджаючи до тунелю.

Оновлена конструкція бамперів

Аби полегшити очищення переднього скла, у передньому бампері ми передбачили спеціальну підніжку. Оновлені бампери мають трисекційну конструкцію, що зменшує їх вагу та здешевлює вартість можливих ремонтних робіт.

 

 

Задні двері

Завдяки достатній площі засклення задніх дверей з подвійним склоочисником/ омивачем до пасажирського салону проникає більше природного світла. Задні склоочисники автоматично вмикаються після вмикання передачі заднього ходу, чим підвищують безпеку маневрування.

Системи захисту автомобіля

Залишаючи свій фургон, ви завжди можете бути спокійними. На вибір замовника Transit Minibus комплектується двома системами охоронної сигналізації, оснащеними новітніми технологіями, як наприклад, об’ємний датчик спостереження за салоном та динамік з автономним живленням. Інші функції Transit Minibus:


 Пасивна протиугінна система (PATS) блокує пуск двигуна за відсутності ключа у замку запалювання. Пуск двигуна є можливим лише за наявності ключа з правильним унікальним кодом, розпізнаним системою PATS;
 Надійні замки з високим ступенем захисту та посиленими кріпленнями;
 Унікальна система дверних замків типу lock-in-latch без кабелів та тяг між замком та фіксатором;
 Центральний замок з функцією подвійного замикання, замки капота та кришки люка заливної горловини паливного бака;
 Захищена опора для запасного колеса;
 Видимий ідентифікаційний код автомобіля (VIN).

Представлені системи дозволяють власникам автомобіля розраховувати на знижені страхові ставки та значно менші страхові витрати.

Система круїз-контролю

Система круїз-контролю зменшує стомлюваність водія у тривалих подорожах. Органи управління системою представлені двома вимикачами на стильному 4-спицевому кермі, оздобленому шкірою.


Наверх
 • Адреса:
  Одеса, проспект Маршала Жукова 2


  Телефони:
  (048) 729 55 55
  (048) 729 88 88
  (067) 484 27 44