Емералд Авто
Сервiс та запчастини: тел.: (048) 729-88-88
тел.: (067) 482-11-53
Вiддiл продажу: тел.: (048) 729-55-55
тел.: (067) 484-27-44

Безпека та захист

Система круїз-контролю зменшує стомлюваність водія у тривалих подорожах. Органи управління системою представлені двома вимикачами на стильному 4-спицевому кермі, оздобленому шкірою.


Системи захисту автомобіля

Залишаючи свій автомобіль, ви завжди можете бути спокійними. Для Transit Minibus ми передбачили наступні захисні системи:

 • Пасивна протиугінна система (PATS) блокує пуск двигуна за відсутності ключа у замку запалювання. Пуск двигуна є можливим лише за наявності ключа з правильним унікальним кодом, розпізнаним системою PATS;
   Надійні замки з високим ступенем захисту та посиленим кріпленням;
   Унікальна система дверних замків типу lock-in-latch без кабелів та тяг між замком та фіксатором;
   Центральний замок з функцією подвійного замикання, замки капота та кришки люка заливної горловини паливного бака;
   Захищена опора для запасного колеса;
   Видимий ідентифікаційний код автомобіля (VIN)

Додатково автомобіль може бути оснащений системою охоронної сигналізації з об’ємним датчиком спостереження за салоном і динаміком з автономним живленням. Ця система також контролює зчіпний пристрій, аби запобігти викраденню причепа. Представлені системи дозволяють власникам автомобіля розраховувати на знижені страхові ставки та значно менші страхові витрати.

Безпека пасажирів

Transit Minibus вирізняється високим рівнем конструкційної цілісності, що сприяє ефективному поглинанню енергії удару та її відведенню від усіх пасажирів. А посилена опора передніх сидінь покращує ефективність стримування пасажирів.
Фронтальні подушки безпеки водія та переднього пасажира (стандарт) та шторки безпеки допомагають зберегти найцінніше – людське життя.
У далекій подорожі ваші пасажири можуть розслабитись на комфортних сидіннях, не хвилюючись про безпеку, адже для них передбачено індивідуальні 3-точкові ремені безпеки та регульовані по висоті підголівники.

Безпека керування

Іноді робота досить виснажує, тож створюючи Transit Minibus, ми прагнули зробити його максимально легким в керуванні.
Автомобіль оснащений чотирма дисковими гальмами, системою ABS та функцією електронного розподілу гальмівного зусилля (EBD), що безперервно підтримує оптимальний баланс гальмівного зусилля між передніми та задніми колесами. Це запобігає блокуванню задніх коліс, особливо в навантаженого автомобіля.
Покращенню керованості автомобіля також сприяє наявність системи підтримання курсової стійкості (ESP) у стандартній комплектації, що є першим прикладом в автомобілебудуванні (не передбачено для модифікацій з бензиновими двигунами та повним приводом). За рахунок автоматичного коригування крутильного моменту від двигуна та гальмівного зусилля, система втримує автомобіль на заданій траєкторії руху. До стандартної комплектації автомобілів із системою ESP також входить система Hill Launch Assist (HLA), яка полегшує рушання на підйомі, адже позбавляє необхідності застосування стоянкового гальма.

Система круїз-контролю

Система круїз-контролю зменшує стомлюваність водія у тривалих подорожах. Органи управління системою представлені двома вимикачами на стильному 4-спицевому кермі, оздобленому шкірою.


Наверх
 • Адреса:
  Одеса, проспект Маршала Жукова 2


  Телефони:
  (048) 729 55 55
  (048) 729 88 88
  (067) 484 27 44