Емералд Авто
Сервiс та запчастини: тел.: (048) 729-88-88
тел.: (067) 482-11-53
Вiддiл продажу: тел.: (048) 729-55-55
тел.: (067) 484-27-44

Внутрішній дизайн

З перших секунд перебування за кермом вас неодмінно здивує комфорт інтер’єру і достаток провідних технологій. Сприятлива атмосфера зробить ваш робочий день більш продуктивним та менш напруженим. Звичайно ж, ми доклали максимальних зусиль, аби і ваші пасажири почувались безпечно та комфортно протягом всієї подорожі.


Аудіосистема (радіо/CD)

До стандартної комплектації Tourneo входить стереосистема Ford 1500 RDS EON з радіоприймачем та CD-чейнджером на 6 дисків, чотирма динаміками та органами дистанційного управління на рульовій колонці. Отже, нічого не заважатиме вам насолоджуватись улюбленими композиціями, прослуховувати останні новини або отримувати повідомлення про дорожній рух.

Важіль перемикання передач на передній панелі

Завдяки ергономічному дизайну рукоятка важеля природно лягає в руку водія та пропонує плавне, наче в легкового автомобіля, перемикання передач. Винесення важеля на передню панель дозволило звільнити підлогу та забезпечити крізний доступ поперек кабіни.

Стиль інтер’єру

Просторий інтер’єр приємно дивує ідеальним балансом практичності та комфорту. Регульоване сидіння водія забезпечує належну підтримку, двоколірна передня панель посилює відчуття легкості та просторості, а інформативні прилади та ергономічні органи управління дозволяють насолоджуватись неперевершеним досвідом керування. Сидіння другого й третього рядів можуть складатися врівень підлоги або повністю зніматися, вивільняючи додатковий корисний простір для багажу. У бардачку ми передбачили планки для зберігання файлів формату A4 – ідеальне рішення для роботи з паперами в дорозі.

Оздоблення інтер’єру

Ви назавжди позбавитесь безладу в салоні автомобіля, адже він оснащений достатком практичних місць для зберігання паперів та персональних речей. Завдяки високій якості матеріалів оббивки сидінь та стельової панелі, інтер’єр Tourneo по праву можна порівняти із салоном легкового автомобіля.

Інноваційний підхід до організації простору

Задля належної організації вашого робочого дня ми передбачили достатньо місць для зберігання речей. Зокрема, у бардачку ми розмістили планки для тримання файлів формату А4. Поверх передньої панелі розташований відсік для приладдя із достатнім місцем для папки формату A4, а також висувна робоча поверхня з підставками для стаканів і двома електричними розетками 12 В – ідеальне рішення для роботи з паперами у робочий час. Окрім двох тримачів для 2-літрових пляшок, у салоні ви знайдете ще багато продуманих місць для персонального приладдя, аби атмосфера в салоні максимально нагадувала про домашній затишок.

Bluetooth® та система голосового управління

Завдяки опціональній системі Bluetooth® з голосовим управлінням ви зможете управляти багатьма бортовими системами, не відводячи очей від дорожньої обстановки та залишаючи руки на кермі. Наприклад, ви зможете управляти вхідними та вихідними дзвінками мобільного телефону, перемикати радіостанції чи обирати композиції на компакт-диску простим промовлянням відповідних голосових команд.

Самозарядний ключ запалювання

До переліку унікальних функцій Tourneo належить водонепроникний самозарядний брелок ключа. Лише дві хвилини їздового циклу забезпечують заряд, якого вистачає на 32 натискання клавіш. Отже, ключ завжди є готовим до застосування.

Супутникова навігація

За окремим замовленням усі модифікації Tourneo комплектуються надсучасною та легкою в користуванні системою супутникової навігації, яка швидко прокладає маршрут до пункту призначення та дозволяє уникнути зайвих затримок в дорозі. Врешті решт, у бізнесі час – це гроші.

Опціональний пакет обладнання Visibility Pack

До складу цього пакету входять переднє скло з функцією обігріву Quickclear, функція автоматичного вмикання головного освітлення та система склоочисників з датчиком дощу. Усі разом, вони значно покращують оглядовість та підвищують безпеку керування.

Цифровий тахограф

Інтегрований до передньої панелі, тахограф допоможе в організації вашого робочого часу. Даний пристрій реєструє час роботи та простоювання автомобіля, швидкість та пробіг автомобіля, а також будь-які несправності. Інформація тахографа зберігається протягом 365 днів.

*Словесний знак та логотипи Bluetooth® є зареєстрованими торговельними марками компанії Bluetooth SIG, Inc. та використовуються компанією Ford Motor Company Limited та її асоційованими компаніями за ліцензією. Інші торговельні марки та назви належать відповідним компаніям.


Наверх
 • Адреса:
  Одеса, проспект Маршала Жукова 2


  Телефони:
  (048) 729 55 55
  (048) 729 88 88
  (067) 484 27 44