Емералд Авто
Сервiс та запчастини: тел.: (048) 729-88-88
тел.: (067) 482-11-53
Вiддiл продажу: тел.: (048) 729-55-55
тел.: (067) 484-27-44

Технічні характеристики

Безумовно, високий рівень послуг є ключем до успіху в будь-якому бізнесі. Саме тому наша показна лінійка двигунів і трансмісій забезпечує оптимальну продуктивність, коли ви потребуєте цього найбільше.


Гармонія потужності та продуктивності

Обидві модифікації комплектуються напрочуд ефективним та економічним 2,2-літровим дизелем Duratorq TDCi та 5-ступеневою механічною коробкою передач. Покликаний забезпечити легкість кермування в умовах міста, підсилювач рульового управління, звичайно ж, входить до стандартної комплектації автомобіля.

Взірцева динаміка

Якщо ви багато часу проводите в автомобілі, виняткова динаміка Tourneo допоможе зменшити стомлюваність та напругу. Чутливість та інформативність рульового управління покращують маневреність автомобіля на обмежених ділянках та в умовах щільного руху, а оптимальний баланс підвіски обумовлює плавність ходу незалежно від завантаженості.


Динамічне прискорення у повному діапазоні частоти обертання двигуна, незалежно від дорожніх умов, зменшує зусилля, що вимагаються від водія. А покращений рівень вібро- та шумоізоляції піднесе ваш досвід керування на новий емоційний рівень.

Комфорт керування

Створюючи Tourneo, ми прагнули не відходити далеко від стандартів легкового автомобіля. Поєднання взірцевої динаміки та комфортного інтер’єру, безумовно, сприятиме меншій стомлюваності водія та пасажирів у щоденних поїздках, навіть на далекі відстані.

Система круїз-контролю

Система круїз-контролю зменшує стомлюваність водія у тривалих подорожах. Органи управління системою представлені двома вимикачами на стильному 4-спицевому кермі, оздобленому шкірою.

Система підтримки рушання на підйомі (HSA)

Система HSA запобігає скочуванню автомобіля назад під час рушання на підйомі. Зокрема, після відпускання водієм педалі гальма, система застосовує затримку відпускання гальм. Це зменшує навантаження на вузли автомобіля в момент рушання, а також забезпечує водієві достатній час для перенесення ноги на педаль акселератора.

Система підтримання курсової стійкості (ESP)

Система ESP відстежує раптові зміни в роботі рульового управління та гальмівної системи, запобігаючи втраті курсової стійкості та контролю над автомобілем. Виявляючи тенденцію до втрати зчеплення з дорогою, система автоматично зменшує крутильний момент від двигуна та застосовує гальмівне зусилля до окремих коліс.

Функція затримки вимикання освітлення (Home Safe)

Коли ви залишаєте свій Tourneo у темний час доби, його фари залишаються ввімкненими протягом 30 секунд. Ця функція забезпечує додатковий рівень вашої безпеки, адже допомагає освітити шлях від автомобіля.


Наверх
 • Адреса:
  Одеса, проспект Маршала Жукова 2


  Телефони:
  (048) 729 55 55
  (048) 729 88 88
  (067) 484 27 44