Емералд Авто
Сервiс та запчастини: тел.: (048) 729-88-88
тел.: (067) 482-11-53
Вiддiл продажу: тел.: (048) 729-55-55
тел.: (067) 484-27-44

Технічні особливості

Tourneo має показний перелік інноваційних систем, покликаних підвищити комфорт та безпеку керування. Його просторий, практичний та затишний інтер’єр навряд чи залишиться без належної оцінки пасажирів.


Безпека керування

Дискові гальма на всіх чотирьох колесах, антиблокувальна гальмівна система (ABS), система підтримання курсової стійкості (ESP) з функцією підтримки рушання на підйомі (HSA), електронний розподіл гальмівного зусилля (EBD), покликаний запобігати блокуванню задніх коліс, та система розподілу гальмівного зусилля (BTCS), яка запобігає ковзанню коліс при рушанні – усі разом вони допоможуть вам зберігати спокій та рівновагу за будь-яких дорожніх сценаріїв.

Важіль перемикання передач на передній панелі

Завдяки ергономічному дизайну рукоятка важеля природно лягає в руку водія та пропонує плавне, наче в легкового автомобіля, перемикання передач. Винесення важеля на передню панель дозволило звільнити підлогу та забезпечити крізний доступ поперек кабіни.

Дитячі сидіння ISOFIX

Безпека дітей, безумовно, є питанням надзвичайної важливості. Задні сидіння мають спеціальну підготовку для установки дитячого сидіння.

Bluetooth® та система голосового управління

Завдяки опціональній системі Bluetooth® з голосовим управлінням ви зможете управляти багатьма бортовими системами, не відводячи очей від дорожньої обстановки та залишаючи руки на кермі. Наприклад, ви зможете управляти вхідними та вихідними дзвінками мобільного телефону, перемикати радіостанції чи обирати композиції на компакт-диску простим промовлянням відповідних голосових команд.

Супутникова навігація

За окремим замовленням усі модифікації Tourneo комплектуються надсучасною та легкою в користуванні системою супутникової навігації, яка швидко прокладає маршрут до пункту призначення та дозволяє уникнути зайвих затримок в дорозі. Врешті решт, у бізнесі час – це гроші.

*Словесний знак та логотипи Bluetooth® є зареєстрованими торговельними марками компанії Bluetooth SIG, Inc. та використовуються компанією Ford Motor Company Limited та її асоційованими компаніями за ліцензією. Інші торговельні марки та назви належать відповідним компаніям.

Передні фари

Система освітлення Tourneo пропонує безпечне та комфортне керування у темний час доби. Передні фари забезпечують максимальний рівень освітлення за будь-яких умов – за великими розсіювачами розташовані протитуманні фари (опція), що покращують оглядовість за погіршеної видимості. Крім того, передні фари автоматично вмикаються, щойно датчики виявляють погіршення умов освітлення (опція). Отже, вам не потрібно більше вмикати фари в умовах сутінок, вночі або при проїзді через тунель.

Оновлена конструкція бамперів

Аби полегшити очищення переднього скла, у передньому бампері ми передбачили спеціальну підніжку. Оновлені бампери мають трисекційну конструкцію, що зменшує їх вагу та здешевлює вартість можливих ремонтних робіт.

Системи охоронної сигналізації

Залишаючи свій фургон, ви завжди можете залишатись спокійними. На вибір замовника Tourneo комплектується двома системами охоронної сигналізації, оснащеними новітніми технологіями, як наприклад, об’ємний датчик спостереження за салоном та динамік з автономним живленням.

Система круїз-контролю

Система круїз-контролю зменшує стомлюваність водія у тривалих подорожах. Органи управління системою представлені двома вимикачами на стильному 4-спицевому кермі, оздобленому шкірою.


Наверх
 • Адреса:
  Одеса, проспект Маршала Жукова 2


  Телефони:
  (048) 729 55 55
  (048) 729 88 88
  (067) 484 27 44