Емералд Авто
Сервiс та запчастини: тел.: (048) 729-88-88
тел.: (067) 482-11-53
Вiддiл продажу: тел.: (048) 729-55-55
тел.: (067) 484-27-44

Безпека та захист

Щороку Tourneo може долати значні відстані, тож безпека пасажирів та їхнього багажу є питанням надзвичайної важливості.


Безпека водія

Надміцна конструкція кузова та надзвичайна система захисту від ударів забезпечує максимальний рівень безпеки для вас та ваших пасажирів. До переліку стандартних опцій належать балки захисту від бокового удару всередині дверей, травмобезпечна рульова колонка та розраховані зони деформації, що поглинають енергію удару. Усі разом вони значно зменшують наслідки зіткнення для пасажирів.

Безпека пасажирів

Безпека ваших пасажирів є одним з ключових аспектів вашого бізнесу. Саме тому багато уваги ми приділили розробці найкращих у класі засобів забезпечення безпеки пасажирів. Для водія та переднього пасажира передбачені фронтальні подушки безпеки та триточкові ремені безпеки, тоді як задні сидіння оснащені регульованими по висоті ременями типу ‘generation style’. На сидіннях другого ряду передбачені кріплення стандарту ISOFIX для установки відповідних дитячих сидінь. Регульовані підголівники на всіх сидіннях помітно покращують комфорт пасажирів у далеких подорожах. Задля підвищення рівня безпеки пасажирів ми передбачили опціональний пакет Emergency Safety Pack, до складу якого входить медична аптечка, вогнегасник та наклейки для позначення запасного виходу.

Безпека керування

Іноді робота досить виснажує, тож створюючи Tourneo, ми прагнули зробити його максимально легким в керуванні.


Автомобіль оснащений дисковими гальмами на всіх колесах, системою ABS та функцією електронного розподілу гальмівного зусилля (EBD), що безперервно підтримує оптимальний баланс гальмівного зусилля між передніми та задніми колесами. Це запобігає блокуванню задніх коліс, особливо в навантаженого автомобіля.


Покращенню керованості автомобіля також сприяє наявність системи підтримання курсової стійкості (ESP), що вперше в галузі входить до стандартної комплектації. Ця система автоматично коригує крутильний момент двигуна та гальмівне зусилля на окремих колесах, аби припинити відхилення автомобіля від заданої траєкторії. До стандартної комплектації автомобілів із системою ESP також входить система Hill Launch Assist (HLA), яка полегшує рушання на підйомі, адже позбавляє необхідності застосування стоянкового гальма.
До того ж, Tourneo комплектується системою розподілу тягового зусилля (BTCS), яка допомагає попередити проковзування коліс, забезпечуючи помітні переваги при недостатньому зчепленні з поверхнею дороги.

Системи охоронної сигналізації

Залишаючи свій фургон, ви завжди можете залишатись спокійними. На вибір замовника Tourneo комплектується двома системами охоронної сигналізації, оснащеними новітніми технологіями, як наприклад, об’ємний датчик спостереження за салоном та динамік з автономним живленням.Наверх
 • Адреса:
  Одеса, проспект Маршала Жукова 2


  Телефони:
  (048) 729 55 55
  (048) 729 88 88
  (067) 484 27 44