Емералд Авто
Сервiс та запчастини: тел.: (048) 729-88-88
тел.: (067) 482-11-53
Вiддiл продажу: тел.: (048) 729-55-55
тел.: (067) 484-27-44

Огляд

Пропри свою компактність, Transit Connect спроектований та виготовлений за тими самими інженерними стандартами, що й легендарний фургон Ford Transit. Цей надзвичайно універсальний автомобіль забезпечить вас усім необхідним, аби максимально підвищити продуктивність та прибутковість вашого бізнесу.

Безкомпромісне поєднання надійності, міцності та пристосовності доповнюється лінійкою потужних дизельних двигунів Duratorq TDCi. Завдяки місткості традиційного фургону та їздовим характеристикам легкового автомобіля, Transit Connect вважається вибором професіоналів.
Правове повідомлення:
Це лише огляд Ford Transit Connect, тож окремі з наведених функцій можуть бути стандартними для всієї лінійки, тоді як інші передбачені лише в якості додаткової опції або лише для окремих комплектацій. Для отримання більш докладної інформації, будь ласка, зверніться до найближчого офіційного дилера Ford.

Дизайн інтер’єру

Ергономіка інтер’єру сприяє покращенню продуктивності та прибутковості вашої справи.

Вантажний відсік

Створений для максимального корисного навантаження.

Рівне складання пасажирського сидіння

Полегшує перевезення довгих та громіздких предметів.

Безпека керування

Спокій та абсолютний контроль за будь-яких дорожніх сценаріїв.

Бокові двері вантажного відсіку

Полегшений доступ та робота з вантажем.


Стильний та компактний

Безумовно, в бізнесі перше враження є досить важливим. Отже, Transit Connect може стати яскравим початком вашого успіху. Надзвичайно стильна та компактна, модель представлена у версіях з короткою та довгою колісною базою; пласкі стінки вантажного відсіку сприяють максимальній вантажомісткості. Окрім розширення палітри кольорів, ми оновили дизайн колісних арок, бокових молдингів та бамперів в іншій кольоровій гамі. Аби посилити візуальний ефект вашого автомобіля, ви можете додатково замовити легкосплавні диски або виразні декоративні ковпаки.

Відповідальність перед майбутніми поколіннями

У компанії Ford, ми докладаємо максимальних зусиль для мінімізації шкідливого впливу на навколишнє середовище. Майже 95% усіх наших автомобілів та їх компонентів є придатними до повторного використання для виготовлення інших автомобілів або в інших технологічних процесах. Наприклад, для виготовлення шумоізоляції використовується утилізована джинсова тканина та матеріали оббивки. За бажанням сприяти захисту екології, обирайте 1,8-літровий Duratorq TDCi (110 к.с.) – його норма викидів CO2 становить лише 163 г/км. [перевірити та зазначити для локального ринку].


Наверх
 • Адреса:
  Одеса, проспект Маршала Жукова 2


  Телефони:
  (048) 729 55 55
  (048) 729 88 88
  (067) 484 27 44