Емералд Авто
Сервiс та запчастини: тел.: (048) 729-88-88
тел.: (067) 482-11-53
Вiддiл продажу: тел.: (048) 729-55-55
тел.: (067) 484-27-44

Внутрішній дизайн

З перших секунд перебування за кермом вас неодмінно здивує комфорт інтер’єру і достаток провідних технологій. Сприятлива атмосфера зробить ваш робочий день більш продуктивним та менш напруженим.


Система клімат-контролю

Transit Connect оснащений системою кондиціонування без умісту фреону (CFC). Функція рециркуляції повітря дозволяє створити оптимальний комфорт та зберігати прохолоду протягом тривалих поїздок. (Опція)

Обігрів переднього скла

Простим натисканням кнопки майже непомітні нагрівальні елементи швидко звільнять переднє скло від снігу, льоду або конденсату, звільнивши вас від зайвої метушні зі шкребками.

Практичний інтер’єр

Достаток місць для зберігання речей допоможе позбавитись безладу та підвищити комфорт кожної подорожі. Висувна ніша під сидінням та замиканий бардачок є ідеальними місцями для безпечного зберігання особистих речей. Широка верхня полиця – стандарт для моделей із довгою колісною базою (LWB) та опція для моделей із короткою колісною базою (SWB) – дозволяє з легкістю розмістити робочі папери або мапи, тоді як великі кишені в панелях дверей та підставки для стаканів сприяють підтриманню порядку в салоні.

Регульоване сидіння водія

Більшість свого робочого часу ви можете проводити за кермом, тож відчуття комфорту є надзвичайно важливим. Для Transit Connect передбачено низку модифікацій сидіння водія, що можуть комплектуватись підлокітниками, поперековою опорою та навіть механізмами повного регулювання. Можливість регулювання рульової колонки по вильоту та висоті дозволить водієві швидко обрати оптимальне положення для керування. В якості опції також передбачена функція підігріву сидінь

Рівне складання пасажирського сидіння

Функція рівного складання пасажирського сидіння означає можливість перевезення довгих та громіздких вантажів у салоні автомобіля. Отже, вони залишатимуться захищеними від впливу негоди та потенційних крадіїв. Обравши версію з довгою колісною базою (LWB), ви зможете легко перевозити складану драбину, дерев’яні бруси та навіть 3-метрові труби.

Bluetooth® та система голосового управління

Передбачена в якості опції, система Bluetooth® з технологією Voice Control дозволить вам безпечно спілкуватись телефоном під час руху автомобіля. Отже, ви завжди зможете залишатись на зв’язку з офісом або вашими клієнтами, не звертаючи кожного разу на узбіччя дороги.

*Словесний знак та логотипи Bluetooth® є зареєстрованими торговельними марками компанії Bluetooth SIG, Inc. та використовуються компанією Ford Motor Company Limited та її асоційованими компаніями за ліцензією. Інші торговельні марки та назви належать відповідним компаніям.

Вантажний відсік

Довгий та широкий вантажний відсік із пласкими стінками обумовлює дивовижну вантажомісткість Transit Connect. Широкі двостулкові задні двері забезпечують легкий доступ до вантажу, а простір між задніми колісними арками є достатнім для розміщення двох європіддонів. Підлогові килимки у вантажному відсіку запобігають псуванню інтер’єру. Інтегровані точки кріплення дозволяють надійно закріпити вантаж, аби уникнути їх зсуву під час руху автомобіля. У версії з короткою колісною базою (SWB) також передбачено люк даху (опція), який дозволяє безпечно перевозити довгі предмети.


Наверх
 • Адреса:
  Одеса, проспект Маршала Жукова 2


  Телефони:
  (048) 729 55 55
  (048) 729 88 88
  (067) 484 27 44