Емералд Авто
Сервiс та запчастини: тел.: (048) 729-88-88
тел.: (067) 482-11-53
Вiддiл продажу: тел.: (048) 729-55-55
тел.: (067) 484-27-44

Технічні особливості

Створюючи Transit Connect, ми прагнули не відходити далеко від стандартів легкового автомобіля. Поєднання взірцевої динаміки та комфортного інтер’єру, безумовно, сприятиме меншій стомлюваності у щоденних поїздках.


Безпека керування

Задля збереження абсолютного контролю над автомобілем за будь-яких дорожніх сценаріїв ми запровадили низку опціональних систем безпеки.

Вантажний відсік

Довгий та широкий вантажний відсік із пласкими стінками обумовлює дивовижну вантажомісткість Transit Connect. Щоб ви не перевозили, ви буде приємно здивовані розмірами та пристосовністю вантажного простору. Широкі двостулкові задні двері забезпечують легкий доступ до вантажу, а простір між задніми колісними арками є достатнім для розміщення двох європіддонів. Підлогові килимки у вантажному відсіку запобігають псуванню інтер’єру. Інтегровані точки кріплення дозволяють надійно закріпити вантаж, аби уникнути їх зсуву під час руху автомобіля. У версії з короткою колісною базою (SWB) також передбачено люк даху (опція), який дозволяє безпечно перевозити довгі предмети.

Рівне складання пасажирських сидінь

Функція рівного складання пасажирського сидіння означає можливість перевезення довгих та громіздких вантажів у салоні автомобіля. Отже, вони залишатимуться захищеними від впливу негоди та потенційних крадіїв. Обравши версію з довгою колісною базою (LWB), ви зможете легко перевозити складану драбину, дерев’яні бруси та навіть 3-метрові труби.

Бокові двері вантажного відсіку

За бажанням замовника Transit Connect комплектується ковзними дверима з однієї або з обох сторін автомобіля, що забезпечують доступ до кожного куточку вантажного відсіку та убезпечують процес розвантаження в умовах обмеженого простору.


Наверх
 • Адреса:
  Одеса, проспект Маршала Жукова 2


  Телефони:
  (048) 729 55 55
  (048) 729 88 88
  (067) 484 27 44