Емералд Авто
Сервiс та запчастини: тел.: (048) 729-88-88
тел.: (067) 482-11-53
Вiддiл продажу: тел.: (048) 729-55-55
тел.: (067) 484-27-44

Безпека та захист

Щороку Transit Connect може долати значні відстані, тож безпека пасажирів та їхнього багажу є питанням надзвичайної важливості.


 

Transit Connect є цілком адаптованим до активності та непередбачуваності наших доріг, адже він оснащений надсучасними системами безпеки водія та пасажирів. Використовуючи технології комп’ютерного моделювання, ми створили унікальну конструкцію кузова, поєднавши надміцний каркас із зонами деформації, що поглинають енергію удару. Крім того, в якості опції ми передбачили різні сітчасті перегородки кузова, розраховані на повну висоту та ширину. Разом зі складаним пасажирським сидінням ми пропонуємо закруглену перегородку для належного захисту водія.


Нижня частина каркасу кузова та обидві передні двері посилені елементами з надміцної сталі, що захищають від проникнення внаслідок бокового удару. За переднім бампером інженери встановили поперечину з бористої сталі, покликану поглинати та відводити енергію удару від пасажирів.

Стандартні елементи системи безпеки:

 • Фронтальна подушка безпеки водія
 • Регульовані по висоті ремені безпеки з інерційними котушками, переднатягувач ременя безпеки на сидінні водія
 • Антиблокувальна гальмівна система (ABS)
 • Спеціальний механізм в опорах передніх сидінь, який запобігає ковзанню пасажира під ременем безпеки
 • Регульовані по висоті підголівники

Опціональні елементи системи безпеки:

 • Фронтальна подушка безпеки пасажира*
 • Бокові подушки безпеки (не передбачені в модифікаціях зі складаним пасажирським сидінням)
 • Функція розподілу тягового зусилля (TA) та задні дискові гальма

* Увага: Не допускайте установки дитячого сидіння, розвернутого проти напрямку руху, на переднє сидіння, якщо автомобіль оснащений працездатною фронтальною подушкою безпеки пасажира.

Спокій та рівновага

Для Transit Connect ми передбачили комплекс провідних охоронних систем, тож ви можете спокійно відпочивати, залишивши автомобіль навіть у незнайомому місці. Захищена сталевою пластиною, унікальна система дверних замків типу lock-in-latch покликана перешкоджати несанкціонованому доступу до салону автомобіля, а кришка капота оснащена окремим механічним замком. Якщо зловмисники таки зуміли проникнути всередину, іммобілайзер пасивної протиугінної системи (PATS) перешкоджатиме пуску двигуна, доки не виявить присутність ключа з правильним унікальним кодом. В якості опції ви також можете замовити систему охоронної сигналізації з контролем по периметру, а також центральний замок з дистанційним управлінням та функцією подвійного замикання.


Наверх
 • Адреса:
  Одеса, проспект Маршала Жукова 2


  Телефони:
  (048) 729 55 55
  (048) 729 88 88
  (067) 484 27 44