Емералд Авто
Сервiс та запчастини: тел.: (048) 729-88-88
тел.: (067) 482-11-53
Вiддiл продажу: тел.: (048) 729-55-55
тел.: (067) 484-27-44

Огляд

Tourneo Connect є ідеальним автомобілем для повсякденної роботи та активного відпочинку. Легкий доступ до салону та раціональна компоновка сидінь обумовлюють неабияку пристосовність автомобіля. Просторий та елегантний – він може використовуватись для регулярного перевезення людей або для родинного дозвілля, вмістивши купу необхідний речей. Або ж для обох варіантів.
Стильний, міцний та витривалий – він створений за високими стандартами наших комерційних автомобілів. А за чіткістю кермування та комфортом пасажирів він навіть не поступається легковим седанам. Ми розробили для нього три ефективні дизельні двигуни, кожен з яких забезпечує ідеальний баланс між продуктивністю та паливною економічністю.
 
Це лише огляд Ford Tourneo Connect, тож окремі з наведених функцій можуть бути стандартними для всієї лінійки, тоді як інші передбачені лише в якості додаткової опції або лише для окремих комплектацій. Для отримання більш докладної інформації, будь ласка, звертайтесь до офіційних дилерів Ford.Дизайн екстер’єру

Сучасний стиль та привабні елементи оздоблення помітно вирізняють Tourneo Connect серед загальної маси.

Широкий вибір модифікацій

Обирайте ідеальний баланс між пасажирським та багажним простором.

П’ять або вісім сидінь

Моделі з довгою колісною базою – абсолютний комфорт для восьми пасажирів.

Легкий доступ

Зсувні бокові та широкі задні двері відкривають прекрасний доступ до салону автомобіля.

Гнучка конфігурація сидінь

Сидіння зсуваються вперед та назад, складаються та навіть знімаються. Неймовірна універсальність.

Надзвичайно практичний

Просторий багажний відсік доповнений достатком зручних місць для зберігання персональних речей.

Жвавий та спритний

Оснащений надсучасними технологіями керування, Tourneo Connect демонструє неперевершене тримання дороги.

Надзвичайно практичний

Серед достатку зручних місць для зберігання речей ви неодмінно оціните практичність висувної ніші під сидінням переднього пасажира та лотка для ручок, монет та іншого дрібного приладдя на центральній консолі. Сидіння другого ряду складаються у співвідношенні 60:40 та можуть повністю складатись вперед або вертикально, вивільняючи додатковий корисний простір. Те саме стосується сидінь третього ряду в модифікаціях із довгою колісною базою (LWB). Два стельові ліхтарі у багажному відсіку значно полегшують роботу у темний час доби. А складана шторка для багажного відсіку (опція для модифікацій з довгою колісною базою) дозволить приховати вантаж від сторонніх поглядів.

Гнучка конфігурація сидінь

Задля максимального комфорту водія ми передбачили сидіння з регулюванням у шістьох напрямках. Додатковий рівень комфорту та безпеки забезпечується наявністю підголівників на всіх сидіннях, тоді як на центральних сидіннях другого й третього рядів передбачено точки кріплення ISOFIX для установки дитячих сидінь. Сидіння другого ряду складаються у співвідношенні 60:40 та можуть повністю складатись повністю вперед або вертикально, або навіть зніматися. Все це дозволяє звільнити додаткові 3,5 м3 корисного простору. Дивовижна пристосовність кожної модифікації Tourneo Connect дозволяє перевозити пасажирів та їх багаж в умовах абсолютного комфорту та безпеки.

Відповідальність перед майбутніми поколіннями

У компанії Ford, ми докладаємо максимальних зусиль для мінімізації шкідливого впливу на навколишнє середовище. Майже 95% усіх наших автомобілів та їх компонентів є придатними до повторного використання для виготовлення інших автомобілів або в інших технологічних процесах. Наприклад, для виготовлення шумоізоляції використовується утилізована джинсова тканина та матеріали оббивки. За бажанням сприяти захисту екології, обирайте 1,8-літровий Duratorq TDCi (110 к.с.) – його норма викидів CO2 становить лише 163 г/км.


Наверх
 • Адреса:
  Одеса, проспект Маршала Жукова 2


  Телефони:
  (048) 729 55 55
  (048) 729 88 88
  (067) 484 27 44