Емералд Авто
Сервiс та запчастини: тел.: (048) 729-88-88
тел.: (067) 482-11-53
Вiддiл продажу: тел.: (048) 729-55-55
тел.: (067) 484-27-44

Огляд

У бізнесі другий шанс справити надзвичайне перше враження випадає досить рідко. Отже, немає кращого способу досягнути цього, аніж приїхати на стильному Ford Transit – володареві багатьох міжнародних відзнак. Він став настільки популярним, що в багатьох мовах слово Transit стало синонімом до слова ‘фургон’.

Стиль, дизайн та небачений досвід керування перетворюють Transit на дійсно видатний автомобіль. Сучасний та динамічний – він орієнтований на вибір професіоналів. У просторому та комфортному інтер’єрі, оснащеному достатком надсучасних технологій, ви зможете легко поєднати робочий день зі справжньою насолодою. Водночас, показна лінійка двигунів і трансмісій допоможуть протистояти суворим викликам повсякдення.

Правове повідомлення:
Це лише огляд Ford Transit, тож окремі з наведених функцій можуть бути стандартними для всієї лінійки, тоді як інші передбачені лише в якості додаткової опції або лише для окремих комплектацій. Для отримання більш докладної інформації, будь ласка, зверніться до найближчого офіційного дилера Ford.


Екстер’єр

Надійна та сучасна конструкція – основа комплексного захисту.

Стиль інтер’єру

Ергономіка інтер’єру сприяє покращенню продуктивності та прибутковості вашої справи.

Інноваційний підхід до організації простору

Відтепер усе необхідне для роботи зберігатиметься надійно та безпечно.

Важіль перемикання передач на передній панелі

Ідеальна ергономіка, плавне перемикання передач.

Безпека керування

Спокій та абсолютний контроль за будь-яких дорожніх сценаріїв.

Сажовий фільтр (DPF)

Шедевр сучасної інженерії. Особливо корисний в умовах міста, він помітно зменшує рівень шкідливих викидів.

BlBluetooth® та система голосового управління (опція)

Використовуйте голосові команди для управління бортовими системами автомобіля.

Пакет обладнання Visibility Pack (опція)

Належна оглядовість за будь-яких погодних умов (опція).

*Словесний знак та логотипи Bluetooth® є зареєстрованими торговельними марками компанії Bluetooth SIG, Inc. та використовуються компанією Ford Motor Company Limited та її асоційованими компаніями за ліцензією. Інші торговельні марки та назви належать відповідним компаніям.

Екстер’єр

Сучасний та поважний дизайн наочно демонструє транспортні можливості Transit. Обабіч виразної решітки радіатора із крупною емблемою Ford розташовані великі модулі передніх фар. Утім, позбавлений змісту, стиль є лише пустою оболонкою. Завдяки спеціальним посиленням, за статечним екстер’єром криється комплексна система пасивного захисту.


Transit SWB: середній дах

Transit MWB: низький дах

Transit MWB середній дах

Transit LWB 'Jumbo'

“Найкращий фургон світу 2007”

Так, Ford Transit є володарем престижного титулу “International Van of the Year 2007" (Найкращий фургон світу). Рішення незалежного журі, до складу якого увійшли журналісти провідних видань в галузі комерційних автомобілів з 19 європейських країн, було одностайним, адже досягнення Ford були надзвичайно вражаючими. Зокрема, було відмічено:

"Інженери Ford спромоглись зробити один з найкращих європейських фургонів ще кращим. Чи то на магістралі, чи в умовах міста – динаміка й керованість Transit залишаються просто неперевершеними".

З турботою про довкілля

Відповідальність перед майбутніми поколіннями
У компанії Ford, ми докладаємо максимальних зусиль для мінімізації шкідливого впливу на навколишнє середовище. Майже 95% усіх наших автомобілів та їх компонентів є придатними до повторного використання для виготовлення інших автомобілів або в інших технологічних процесах. Наприклад, для виготовлення шумоізоляції використовується утилізована джинсова тканина та матеріали оббивки.


Наверх
 • Адреса:
  Одеса, проспект Маршала Жукова 2


  Телефони:
  (048) 729 55 55
  (048) 729 88 88
  (067) 484 27 44