Емералд Авто
Сервiс та запчастини: тел.: (048) 729-88-88
тел.: (067) 482-11-53
Вiддiл продажу: тел.: (048) 729-55-55
тел.: (067) 484-27-44

Огляд

Бездоганні в інженерному відношенні, вантажні шасі Ford Transit є надійним фундаментом для вашого бізнесу. Універсальна платформа сприяє різноплановому застосуванню моделі – від самоскиду та карети швидкої до житлових фургонів. Незалежно від обраного типу кузова, кінцева конструкція буде надзвичайно цілісною та міцною.


А це означає, що їздові характеристики, рівень безпеки та захисту, а також надійність модифікованого автомобіля будуть відповідати тим самим високим стандартам, що висуваються до серійних моделей. Напрочуд чутлива керованість в умовах міста та приємний комфорт тривалих подорожей є основними засадами неперевершеного досвіду керування. Салон кабіни є досить просторим та комфортним, а цілий комплекс новітніх технологій перетворить рутинну роботу на приємне задоволення.

Завдяки дивовижному переліку конфігурацій – три колісні бази, задній або передній привід, одинарна або подвійна кабіна – ви зможете обрати ідеальний Transit для вашого бізнесу.

Це лише огляд вантажних шасі Ford Transit, тож окремі з наведених функцій можуть бути стандартними для всієї лінійки, тоді як інші передбачені лише в якості додаткової опції або лише для окремих комплектацій. Для отримання більш докладної інформації, будь ласка, зверніться до найближчого офіційного дилера Ford.

Екстер’єр

Надійна та сучасна конструкція – основа комплексного захисту.

Інтер’єр

Ергономіка інтер’єру сприяє покращенню продуктивності та прибутковості вашої справи.

Інноваційний підхід до організації простору

Відтепер усе необхідне для роботи зберігатиметься надійно та безпечно.

Важіль перемикання передач на передній панелі

Ідеальна ергономіка, плавне перемикання передач.

Безпека керування

Спокій та абсолютний контроль за будь-яких дорожніх сценаріїв.

Система підтримки рушання на підйомі (HSA)

Запобігає скочуванню автомобіля назад при рушанні на підйомі (не передбачена у поєднанні із системою AWD).

Змінна конфігурація центрального замка (опція)

Індивідуальні варіанти відмикання дверей.

Система клімат-контролю

Не зважайте на примхи погоди – подорожуйте з комфортом.

Bluetooth® та система голосового управління

Використовуйте голосові команди для управління бортовими системами автомобіля (опція).

Опціональний пакет обладнання Visibility Pack

Належна оглядовість за будь-яких погодних умов (опція).

*Словесний знак та логотипи Bluetooth® є зареєстрованими торговельними марками компанії Bluetooth SIG, Inc. та використовуються компанією Ford Motor Company Limited та її асоційованими компаніями за ліцензією. Інші торговельні марки та назви належать відповідним компаніям.

Екстер’єр

Сучасний та поважний дизайн наочно демонструє неабиякий потенціал вантажних шасі Transit. Обабіч виразної решітки радіатора із крупною емблемою Ford розташовані великі модулі передніх фар. Утім, позбавлений змісту, стиль є лише пустою оболонкою. Завдяки спеціальним посиленням, за статечним екстер’єром криється комплексна система пасивного захисту.

“Найкращий фургон світу 2007”

Так, Ford Transit є володарем престижного титулу “International Van of the Year 2007" (Найкращий фургон світу). Рішення незалежного журі, до складу якого увійшли журналісти провідних видань в галузі комерційних автомобілів з 19 європейських країн, було одностайним, адже досягнення Ford були надзвичайно вражаючими. Зокрема, було відмічено:

"Інженери Ford спромоглись зробити один з найкращих європейських фургонів ще кращим. Чи то на магістралі, чи в умовах міста – динаміка й керованість Transit залишаються просто неперевершеними".

Відповідальність перед майбутніми поколіннями

У компанії Ford, ми докладаємо максимальних зусиль для мінімізації шкідливого впливу на навколишнє середовище. Майже 95% усіх наших автомобілів та їх компонентів є придатними до повторного використання для виготовлення інших автомобілів або в інших технологічних процесах. Наприклад, для виготовлення шумоізоляції використовується утилізована джинсова тканина та матеріали оббивки.


Наверх
 • Адреса:
  Одеса, проспект Маршала Жукова 2


  Телефони:
  (048) 729 55 55
  (048) 729 88 88
  (067) 484 27 44