Емералд Авто
Сервiс та запчастини: тел.: (048) 729-88-88
тел.: (067) 482-11-53
Вiддiл продажу: тел.: (048) 729-55-55
тел.: (067) 484-27-44

Огляд

Куди б ви не вирушали, робіть це в оточенні стилю. Tourneo створений, аби перевершити очікування від корпоративного автомобіля. Статечний екстер’єр та прискіплива увага до деталей справлять незгладиме враження на ваших клієнтів. Комфорт універсального та продуманого інтер’єру здивує навіть самих вимогливих пасажирів.
Передній привід у поєднанні з короткою колісною базою означає взірцеву маневреність та керованість автомобіля. Щоб ви не обрали – 9-місний Tourneo або 8-місний Tourneo GLX – під капотом ви знайдете економічний та продуктивний 2,2-літровий турбодизель Duratorq TDCi. Обравши 5-ступеневу механічну трансмісію, ви отримаєте прекрасне прискорення та спритність в умовах міста.

В якості опції ми передбачили систему супутникової навігації та систему Bluetooth® з технологією Voice Control, які дозволять швидко обирати маршрути до пункту призначення та постійно залишатись на зв’язку з вашим офісом.

Це лише огляд Ford Tourneo, тож окремі з наведених функцій можуть бути стандартними для всієї лінійки, тоді як інші передбачені лише в якості додаткової опції або лише для окремих комплектацій. Для отримання більш докладної інформації, будь ласка, зверніться до найближчого офіційного дилера Ford.Екстер’єр

Надійна та сучасна конструкція – основа комплексного захисту

Інтер’єр

Ергономіка інтер’єру сприяє покращенню продуктивності та прибутковості вашої справи.

Важіль перемикання передач на передній панелі

Ідеальна ергономіка, плавне перемикання передач.

Bluetooth® та система голосового управління

Використовуйте голосові команди для управління бортовими системами автомобіля.

Система підтримання курсової стійкості (ESP)

Спокій та абсолютний контроль за будь-яких дорожніх сценаріїв.

Система склоочисників із датчиком дощу

Автоматична робота склоочисників помітно підвищує комфорт та безпеку керування за будь-яких погодних умов.

Супутникова навігація

Оперативне прокладання маршрутів – відтепер жодних затримок в дорозі

Система підтримки рушання на підйомі (HSA)

Система HLA запобігає скочуванню автомобіля назад під час рушання на підйомі

Система кондиціонування повітря

Не зважайте на примхи погоди – подорожуйте з комфортом.

Функція автоматичного вмикання головного освітлення

Комфорт та безпека керування за обмежених умов освітлення.

Дитячі сидіння ISOFIX

Повноцінна готовність задніх сидінь до установки дитячого сидіння.
*Словесний знак та логотипи Bluetooth® є зареєстрованими торговельними марками компанії Bluetooth SIG, Inc. та використовуються компанією Ford Motor Company Limited та її асоційованими компаніями за ліцензією. Інші торговельні марки та назви належать відповідним компаніям.

Екстер’єр

Статичний дизайн Ford Tourneo є втіленням професійного іміджу вашого бізнесу. Трисмугова решітка радіатора із виразним овалом Ford та крупні передні фари справляють неабияке перше враження. Неперевершена функціональність та стиль Tourneo підкреслені боковими ковзними дверима (стандарт для всіх модифікацій), 5-спицевими легкосплавними дисками, виразними боковими молдингами та кольором кузова типу металік (опція).

“Міжнародний фургон 2007 року”

Tourneo створений на платформі Transit – володаря престижної міжнародної премії 'International Van of the Year 2007' (Найкращий фургон світу). Рішення незалежного журі, до складу якого увійшли журналісти провідних видань в галузі комерційних автомобілів з 19 європейських країн, було одностайним, адже досягнення Ford були надзвичайно вражаючими. Зокрема, було відмічено:

"Інженери Ford спромоглись зробити один з найкращих європейських фургонів ще кращим. Чи то на магістралі, чи в умовах міста – динаміка й керованість Ford Transit залишаються просто неперевершеними".

Відповідальність перед майбутніми поколіннями

У компанії Ford, ми докладаємо максимальних зусиль для мінімізації шкідливого впливу на навколишнє середовище. Майже 95% усіх наших автомобілів та їх компонентів є придатними до повторного використання для виготовлення інших автомобілів або в інших технологічних процесах. Наприклад, для виготовлення шумоізоляції використовується утилізована джинсова тканина та матеріали оббивки.


Наверх
 • Адреса:
  Одеса, проспект Маршала Жукова 2


  Телефони:
  (048) 729 55 55
  (048) 729 88 88
  (067) 484 27 44