Емералд Авто
Сервiс та запчастини: тел.: (048) 729-88-88
тел.: (067) 482-11-53
Вiддiл продажу: тел.: (048) 729-55-55
тел.: (067) 484-27-44

Tourneo Custom Огляд

Приготуйтесь до зустрічі з новим Tourneo Custom. Він бере все найкраще з моделей для пасажирських перевезень Ford та робить його ще кращим, демонструючи при цьому свою нову привабливу зовнішність.

 

Цей восьми- або дев’ятимісний автомобіль класу люкс дарує вам нові рівні комфорту, технологій та ефективності в сегменті моделей для групових пасажирських перевезень. Його салон, що нагадує салон легкового авто, має нові задні сидіння з високою здатністю до трансформації, що створюють 30 різних конфігурацій. Tourneo Custom також оснащено передовими системами та функціями на кшталт Ford SYNC, системи голосового керування та підключення MP3-плеєра чи телефону, яка навіть здатна зателефонувати в аварійні служби, якщо ви потрапили в ДТП. А його аеродинамічний дизайн, гама економічних двигунів та такі технології заощадження палива, як Auto-Start-Stop, роблять його одним з лідерів класу за паливною економічністю.

 

Загалом і в цілому, новий Tourneo Custom стане для вас цінним помічником – як у вашому бізнесі, так і як безпечний, розкішний засіб перевезення вашої родини та друзів.

 

Завантажити брошуру


Новий Tourneo Custom, призначений для пасажирських перевезень, має яскраву нову зовнішність, яка справлятиме сильне враження. Та не менш вражає і його новий розкішний салон з численними конфігураціями сидінь.Tourneo Custom призначений забезпечувати комфорт, якого ви звикли очікувати від легкового автомобіля, а не транспортного засобу для групових пасажирських перевезень. Він вирізняється не лише високоякісним оздобленням салону, але й наявністю багатьох систем і функцій, що мають зробити вашу поїздку легшою та спокійнішою.

Ford SYNC. Передова технологія, що залишає руки вільними

Завдяки голосовому керуванню Ford SYNC ви можете керувати аудіопристроями, робити та приймати дзвінки з мобільного телефону, використовуючи прості, інтуїтивно зрозумілі голосові команди. Наприклад, ви можете просто сказати «Call home» («Зателефонуй на домашній»), і система зателефонує на ваш домашній номер (якщо у списку контактів у вашому мобільному телефоні є запис «Home» (Домашній)). Вона навіть вміє читати вголос SMS, відправлені на ваш мобільний.

SYNC також дозволяє вам відтворювати композиції з флешки чи MP3-плеєра або прослуховувати музику з мобільного за допомогою аналогічних простих голосових команд. Тож ви можете завжди тримати руки на кермі і не відводити очей від дороги.

Нові комфортніші передні сидіння

Сидіння водія і переднього пасажира повністю регулюються, як і кермо, що дозволяє вам знайти свою ідеальну позу під час керування автомобілем. Також наявний інтегрований підлокітник, а регульована підтримка поперека, підігрів передніх сидінь і двомісне пасажирське сидіння (з нижнім речовим відділенням і висувним столиком) можуть бути замовлені за додаткову плату. У цілому ці сидіння поєднують високу зносостійкість з комфортом на рівні легкового автомобіля. Тож незалежно від того, чи ви використовуєте це авто для тривалих подорожей або частих коротких поїздок, вам буде затишно та зручно.

Видатна маневреність саме тоді, коли вона потрібна найбільше

Tourneo Custom надзвичайно верткий, що робить його ідеальним вибором, якщо ви часто працюєте в густонаселених пунктах. Коротка колісна база (L1) має компактний діаметр розвороту – лише 10,9 метра.

Простіший, безпечніший рух заднім ходом з камерою заднього виду

Дорожні стовпчики, баки для сміття, низькі стінки… Камера заднього виду побачить усе, що сховалося за вашим автомобілем, та виведе зображення на екран, інтегрований у дзеркало заднього виду. Та вона не лише показує вам речі, які ви могли не помітити, але й допомагає паркуватися, відображаючи віртуальні лінії, які скерують ваше авто у найтіснішому місці. Особливо зручно те, що камера заднього виду автоматично вмикається, коли ви обираєте передачу заднього ходу.

Датчики, що позбавляють стресу під час паркування

Паркувальні датчики, які можна замовити за окрему плату, допомагають вам оцінити відстань між вашим автомобілем та будь-якою перешкодою перед чи за ним. Вони активують звуковий сигнал, який починає лунати частіше з мірою вашого наближення до перешкоди. Призначення цієї функції – допомагати вам паркуватися швидко та впевнено.

Більше контролю під час початку руху на схилі

Допоміжна система початку руху на схилі (Hill Start Assist) тимчасово запобігає відкочуванню автомобіля назад, коли ви починаєте рухатися на схилі. Принцип роботи системи полягає в тому, що вона зберігає тиск у системі гальмування протягом ще 2,5 секунди. Це дає вам додатковий час, коли ви переставляєте ногу з педалі гальма на акселератор. Система також станеться в пригоді, коли ви будете зупинятися і знову стартувати на слизьких поверхнях.

Захист від різкого світла та небажаної уваги

Розкіш і комфорт салону Tourneo Custom можна доповнити шторками, що захищають пасажирів задніх сидінь від сліпучого сонячного світла. Крім того, ви можете додатково замовити сильне тонування скла, яке дозволить пасажирам бачити все, що відбувається зовні, залишаючись при цьому невидимими.

Незалежно від того, кого ви будете возити найчастіше – бізнесменів у відрядженнях та їхній багаж або ваших родичів – Tourneo Custom залишається не лише комфортабельним і стильним, але й практичним, функціональним та економічним.

 

Оберіть один з двох типів кузова

Tourneo Custom пропонується у варіанті з короткою (L1) та довгою (L2) колісною базою та з можливістю обрати восьми- або дев’ятимісну версію (кількість місць з урахуванням сидіння водія).  Варіант з  довгою базою забезпечує ще більше місця для багажу, хоча його більш ніж достатньо в обох варіантах.

Новаторські задні сидіння, які можна трансформувати під ваші потреби

У вашому розпорядженні нова система трансформації задніх сидінь, яка дає Tourneo Custom понад 30 різних конфігурацій салону. Наприклад, якщо ви не використовуєте сидіння, ви можете скласти його так, щоб воно займало лише половину того простору, який воно займає у розкладеному вигляді. Або ж, якщо пасажиру потрібен стіл, ви можете опустити спинку будь-якого сидіння вниз, щоб утворити пласку горизонтальну поверхню. Коли потрібне містке багажне відділення, воно створюється легко і швидко: просто складіть одне або всі сидіння заднього ряду та зсуньте їх вперед, поки вони не опиняться прямо за другим рядом сидінь. У результаті з’явиться значний вільний простір у задній частині салону. Крім того, сидіння достатньо легкі для того, щоб їх можна було повністю зняти.

Завдяки такій великій кількості варіантів трансформації, ви зможете легко пристосовувати цю систему до своїх потреб. А пасажири оцінять надзвичайний комфорт задніх сидінь, які мають відкидні спинки в комплектаціях Trend і Limited. Також передбачено точки кріплення ISOfix для дитячих крісел.

Інтегрований верхній багажник підвищує комфорт, поліпшує економічність та знижує шум

Коли ви не використовуєте унікальний інноваційний верхній багажник, його можна скласти до повністю горизонтальної поверхні. Не потрібно возитися, то закріплюючи його на даху, то знімаючи, як це буває зі звичайними верхніми багажниками. Крім того, він дозволяє вам легше проїжджати під арками та мостами заввишки два метри, допомагає заощадити паливо завдяки зниженню лобового опору та знижує шум зустрічного потоку повітря, підвищуючи комфорт

Tourneo Custom має надзвичайно низьку витрату палива (5,4 л/100км), а його рівень викиду CO2 дорівнює 172 г/км. Цим він завдячує комбінації високопродуктивних дизелів та технологій, що заощаджують паливо.

 

Ряд довговічних, потужних, економічних дизелів

Для нового Tourneo Custom пропонується ряд передових економічних дизельних двигунів Duratorq TDCi 2,2 л, всі з яких комбінуються з шестиступеневою механічною коробкою передач. У тандемі з технологіями Ford ECOnetic Technologies ці двигуни знижують експлуатаційні витрати, зменшують негативний вплив автомобіля на довкілля та задовольняють жорсткі вимоги стандарту токсичності вихлопу Євро-5. Водночас вони розвивають вражаюче високі потужність і крутний момент. Асортимент складається з трьох двигунів: 100 к. с./310 Нм, 125 к. с./350 Нм або 155 к. с./385 Нм.

Знизьте споживання палива максимум на 10% за допомогою Auto-Start-Stop

Коли ваш автомобіль нерухомий, наприклад стоїть на світлофорі або в заторі, ця технологія автоматично глушить двигун (продовжуючи забезпечувати живленням такі системи, як вентиляцію та радіо), а потім перезапускає його, коли ви вирішите продовжити рух. Ця система надзвичайно ефективна, якщо ви найчастіше користуєтесь автомобілем у місті, де вона може знизити споживання палива на цілі 10% (у міському циклі).

Розумніший підхід до заряджання акумулятора

На відміну від звичайних систем інтелектуальна система Smart Regenerative Charging заряджає акумулятор лише тоді, коли це потрібно, та, якщо це можливо, намагається не робити це, коли ви натискаєте на газ. Це може допомогти заощадити ще більше палива і додатково знизити токсичність вихлопу.

Обмежувач швидкості допомагає обмежити витрату палива

Круїз-контроль з регульованим обмежувачем швидкості допомагає утримувати ваше авто в рамках попередньо заданої вами швидкості. Це не лише заощадить вам паливо, але й зробить автомобільні поїздки менш виснажливими.

Надзвичайно низькі експлуатаційні витрати

Передові дизельні двигуни Duratorq, що встановлюються у Tourneo Custom, вирізняються винятковими економічністю, довговічністю та надійністю. Ті компоненти, які спрацьовуються у ході звичайної експлуатації, теж розроблялися так, щоб служити довше без технічного обслуговування. Крім того, на цей автомобіль надається гарантія 12 років від наскрізної корозії. Це означає, що Tourneo Custom обходиться надзвичайно дешево впродовж усього терміну експлуатації.

Ви та ваші пасажири будете почуватися безпечно в Tourneo Custom завдяки низці передових нових систем безпеки та допомоги водію, деякі з яких установлюються стандартно, а інші - за додаткову плату. Нижче наведено лише декілька прикладів, включаючи Систему запобігання виїзду на іншу дорожню смугу та Контроль уважності, обидві з яких були відзначені престижними нагородами для передових системи безпеки Advanced Safety Awards від Euro NCAP, незалежної організації, що займається випробуваннями та оцінкою рівня безпеки.

 

Контролюйте ситуацію в будь-яких умовах (стандарт)

Електронна програма стабілізації (ESP) постійно стежить за рухом вашого автомобіля. Вона помічає будь-які відхилення від обраного вами напрямку руху, наприклад початок заносу, та автоматично виправляє ваше положення на дорозі, допомагаючи вам зберігати контроль. ESP також включає антипробуксовувальну функцію Traction Control, яка усуває надмірне проковзування коліс та забезпечує вам оптимальні зчеплення, динаміку та стійкість саме тоді, коли вони найбільше потрібні.

Ford SYNC. Безпечніший спосіб керувати мобільним телефоном та аудіопристроями (опція)

Ви можете керувати своїм аудіоплеєром, а також робити і приймати дзвінки з мобільного, використовуючи голосове керування Ford SYNC. А якщо ви все-таки потрапите в аварію, вам станеться у пригоді відзначена нагородою функція аварійної допомоги, що є частиною SYNC. Ця функція зв’яжеться з аварійними службами, використовуючи ваш мобільний телефон, якщо розкриється подушка безпеки.

Передова система, яка допомагає вам залишатися на правильній смузі руху (опція)

Якщо ви випадково почнете зміщуватися зі своєї дорожньої смуги, Система запобігання виїзду на іншу дорожню смугу (Lane Keeping Alert) негайно повідомить про це вібрацією керма та візуальним попередженням. (Ви можете задати один трьох рівнів чутливості для вібрації.)

Подушки безпеки, що захищають вас з усіх сторін  

Tourneo Custom оснащено комплексною системою засобів фіксації, в яку входять фронтальні подушки безпеки водія та переднього пасажира, бокові подушки безпеки із захистом голови та тулубу та надувні шторки безпеки.

Передові системи, що роблять гальмування більш контрольованим (стандарт) 

Антиблокувальна гальмова система (ABS) та електронна система розподілу гальмового зусилля (EBD) разом допомагають вам зберігати контроль під час гальмування. Вони запобігають заносам у тих випадках, коли вам доводиться гальмувати на поворотах або застосовувати екстрене гальмування.

Більш ефективне екстрене гальмування (стандарт) 

Допоміжна система екстреного гальмування (EBA) допомагає Tourneo Custom гальмувати максимально ефективно в екстреній ситуації. Система визначає кількість зусилля, докладеного вами до педалі гальма, та за потреби збільшує його.

Контроль уважності повідомляє вам, якщо ви починаєте втомлюватися

Контроль уважності постійно відстежує напрямок вашого руху. І якщо ця система помічає певні специфічні зміни у вашій поведінці, на дисплеї з’явиться піктограма, щоб попередити вас та запропонувати зупинитися і відпочити.


Наверх
 • Адреса:
  Одеса, проспект Маршала Жукова 2


  Телефони:
  (048) 729 55 55
  (048) 729 88 88
  (067) 484 27 44