Емералд Авто

(048) 729 55 55, (067) 484 27 44

Новини


 Ford зареєстрував нову марку автомобілів 


докладніше

 Стартувало виробництво Нового Ford Fiesta

докладніше

При покупці нового Ford Ви автоматично отримуєте підтримку одного з найбільших автомобільних виробників з розвиненою національною мережею дилерів - для Вашої максимальної зручності. Якщо Вам потрібна допомога досвідчених, спеціально підготовлених компанією Ford фахівців, якісні фірмові запчастини Ford, найвищий рівень обслуговування клієнтів і чудове співвідношення ціна/якість, Вам підійде лише одне місце - дилерський пункт Ford. 

докладніше

Поїздка в авто на далекі відстані може виявитись надто стомлюючою для маленьких пассажирів. Дітям, звичайно, не цікаво годинами сидіти без активних ігор та розваг. Спеціально, щоб розважити у дорозі дітей, компанія Ford вперше представить автомобілі, оснащені точкою доступу до мобільного Wi-Fi, який буде дозволяти слухати музику та завантажувати фільми та інші відео і не витрачати багато грошей на роумінг. Також гарний інтернет посприяє покращенню рівня безпеки в авто.

докладніше

Компанія Ford представляє цілком новий Expedition для сучасних сімей, які люблять активний відпочинок. Expedition вперше був представлений 20 років тому і створений для великих сімей, які прагнуть подорожувати з комфортом. Такі сім’ї просто потребували великого і комфортного позашляховика, на якому вони зможуть дістатися куди завгодно.

докладніше

Наверх
 
 • Адреса:
  Одеса, проспект Маршала Жукова 2


  Телефони:
  (048) 729 55 55
  (048) 729 88 88
  (067) 484 27 44