Емералд Авто

(048) 729 55 55, (067) 484 27 44

Новини


Компанія Ford представляє цілком новий Expedition для сучасних сімей, які люблять активний відпочинок. Expedition вперше був представлений 20 років тому і створений для великих сімей, які прагнуть подорожувати з комфортом. Такі сім’ї просто потребували великого і комфортного позашляховика, на якому вони зможуть дістатися куди завгодно.
 
Президет Ford у Північній та Південній Америці Джо Гінріхс підскреслив: «Сучасні сім’ї прагнуть отримати ще більше смарт-технологій, які допоможуть їм подорожувати на значні відстані безпечніше, ефективніше, комфортніше, при цьому залишаючись на зв’язку з рідними та друзями». Саме тому компанія Ford створила новий Expedition, який дуже потужний та сучасний. Він оснащений технологіями, які дозволяють усім  більше тягової сили, ніж у будь-якому іншому повномірному позашляховику.
  
У цілком новому Expedition встановлено більше технологій допомоги водієві, ніж у будь-якому іншому габаритному позашляховику.
Окрім того, цілком новий високоміцний кузов із алюмінієвого сплаву і перероблена високоміцна сталева конструкція дозволяють Expedition без проблем пересуватися в умовах бездоріжжя та забезпечують вражаючу тягову потужність. Завдяки використанню вдосконалених матеріалів цілком новий Expedition економить до 300 фунтів (близ. 136 кг) ваги, які команда розробників перерозподілила між різноманітними системами . 
Більше 40 функцій і технологій допомоги водієві, встановлених у новому Expedition, допомагають зробити поїздку такою ж приємною, як і місце призначення.
 
Салон   нового Expedition просторий і гнучкий. Завдяки сидінням, розрахованим на вісім людей разом з речами, цей повнорозмірний позашляховик забезпечує неймовірний комфорт під час сімейних подорожей на короткі та довгі відстані.
 
Цілком новий Expedition — перший габаритний позашляховик з розсувним другим рядом сидінь і функцією відкидання-розсування, яка дозволяє отримати доступ до третього ряду, не знімаючи дитяче сидіння безпеки. При цьому в третьому ряду навіть дорослі пасажири оцінять простір для ніг і нахил сидінь.
 
Сидіння другого і третього ряду в автомобілях Expedition можна швидко скласти, просто натиснувши на кнопку, і таким чином отримати відділення для багажу, в якому помістяться листи фанери 4х8 футів та інші речі, залежно від ваги вантажу та розподілу навантаження, навіть при закритих дверцятах багажника.
 
Навіть керування здатне гнучко пристосовуватися: цілком нова система відповідності рельєфу Terrain Management System, встановлена в Expedition, дозволяє покупцям обирати режим руху для оптимального керування автомобілем в різних умовах. Зокрема, можна обрати звичайний режим для руху по місту, спортивний — для більш пожвавлених подорожей, буксирування/перетягування — для підвищеної продуктивності буксирування або перетягування, еко — для підвищення економії пального, трава/гравій/сніг — для рихлої місцевості, пісок — для ситуацій з низьким зчепленням, а болото/вибоїни — для руху по нерівних поверхнях.повернутися

Наверх
 
 • Адреса:
  Одеса, проспект Маршала Жукова 2


  Телефони:
  (048) 729 55 55
  (048) 729 88 88
  (067) 484 27 44