Емералд Авто

(048) 729 55 55, (067) 484 27 44

Новини


При покупці нового Ford Ви автоматично отримуєте підтримку одного з найбільших автомобільних виробників з розвиненою національною мережею дилерів - для Вашої максимальної зручності. Якщо Вам потрібна допомога досвідчених, спеціально підготовлених компанією Ford фахівців, якісні фірмові запчастини Ford, найвищий рівень обслуговування клієнтів і чудове співвідношення ціна/якість, Вам підійде лише одне місце - дилерський пункт Ford.

Знаходять нас у пошуку

Віннер Автомотів, Віннер Одеса, форвард авто, нові форд, нові ford, тест-драйв форд, форд автосервіс, комплектації форд, купити ford c-max, купити ford fiesta, купити ford fusion, купити ford fusion в Одесі,
купити ford grand c-max, купити ford grand c-max в Одесі, купити ford kuga, купити ford mondeo, ціни на ford c-max, ціни на ford fiesta, ціни на ford focus, ціни на ford fusion, ціни на ford grand c-max, ціни на ford mondeo,
купити запчастини на форд, відгуки про автомобілі форд усе про форд можете знайти у нас на сайті.

Сервіс Ford - бездоганні послуги на вигідних умовах

Якщо ви любите виділятися з натовпу завжди і всюди, вам потрібен особливий автомобіль - вибирайте Ford, і ви господствуете над будь-якою дорогою. Відомий світовий автовиробник орієнтований на випуск безпечних легкових автомобілів, які з американським розмахом укомплектовані різними інноваційними та функціональними можливостями. Емералд Авто - це купити Ford Fusion в Одесі, що відрізняється надійністю і високою якістю виконання.

Це далеко не єдина модель, гідна вашої уваги. У модельному ряду Ford знайшлося місце універсалів, компактним хетчбекам і престижним седанам. З недавніх пір водійське співтовариство, що віддає перевагу статусні авто розділилося на два табори - на тих, хто хоче купити Ford Kuga і тих, хто зупинив свій вибір на користь купити Ford Mondeo. Ті ж, кому потрібен сімейний автомобіль, не нудний і з пристойним рівнем потужності воліють купити Ford Grand C-max в Одесі.

Надзвичайно комфортабельний і ідеальний, з відмінною динамікою і економічність - аргументи на користь купити Ford Grand C-max. Купити Ford Fiesta - вибір молодих водіїв з іскрою максималізму, що стосується дизайну і відмінних ходових характеристик.

Наш автосалон є офіційним дилером легендарного концерну, і ми гарантуємо гранично суворий підхід до здійснення контролю експлуатаційних характеристик усіх реалізованих моделей. Відчути всі переваги автомобілів можна тільки за кермом, тому запишіться на тест-драйв Форд сподобалася вам моделі, незалежно вирішили ви купити Ford C-max, купити Ford Fusion або якийсь інший автомобіль.

Вивчіть всі комплектації Форд і відгуки про автомобіль Форд, щоб переконається, що:
ціни на Ford C-max правдиві
ціни на Ford Fiesta одні з найбільш привабливих на ринку;
ціни на Ford Focus оптимальні по співвідношенню якість / надійність;
ціни на Ford Fusion кращі на автомобіль цього класу;
ціни на Ford Grand C-max демократичні і приємні;
ціни на Ford Mondeo об'єктивні для автомобіля в такому виконанні.


Сучасна технічна база, професіоналізм співробітників і оригінальні запчастини Форд дозволили домогтися нам високої оцінки якості сервісу з боку наших клієнтів. Пропонуємо повний спектр послуг, який включає в себе не тільки продаж, але і технічне і сервісне обслуговування, а також ви можете купити запчастини на Форд. Ім'я Ford давно стало синонімом задоволення від водіння, і ми робимо все, щоб володіння автомобілями цієї марки приносило задоволення навіть в найкритичніших ситуаціях на дорозі. Евакуація авто - доступна кожному нашому клієнту послуга.

 

Евакуатор прибуде настільки швидко, наскільки дозволить дорожня ситуація і в найкоротший термін автомобіль виявиться в руках професійних механіків. При зверненні до нас за послугою Форд автосервіс, ви можете бути впевнені, що всі роботи будуть виконані в суворій відповідності з технічними вимогами в частині регламенту ремонтних робіт і відповідно до високих стандартів якості компанії Ford.

Наші майстри з належною увагою поставляться до ремонту вашого автомобіля, і ми зацікавлені, щоб ви якомога швидше знову опинилися за кермом свого автомобіля. ДТП або несподівана поломка - не єдині причини, коли вашого автомобіля може знадобитися допомога.

Важливо регулярно проводити технічне обслуговування авто і необхідно будь-які неполадки усувати оперативно. Пропонуємо повний спектр послуг з обслуговування та гарантійного ремонту, а також ви отримаєте гарантію на всі виконані роботи. Активно співпрацюємо з такими компаніями як Форвард Авто і Вінер Автомотів.  

Сервис Ford — безупречные услуги на выгодных условиях

Если вы любите выделяться из толпы всегда и везде, вам нужен особенный автомобиль — выбирайте Ford, и вы господствуете над любой дорогой. Известный мировой автопроизводитель ориентирован на выпуск безопасных легковых автомобилей, которые с американским размахом укомплектованы различными инновационными и функциональными опциями. Эмералд Авто — это купить Ford Fusion в Одессе, отличающийся надежностью и высоким качеством исполнения.

Это далеко не единственная модель, достойная вашего внимания. В модельном ряду Ford нашлось место универсалам, компактным хэтчбекам и престижным седанам. С недавних пор водительское сообщество, предпочитающее статусные авто разделилось на два лагеря — на тех, кто хочет купить Ford Kuga и тех, кто остановил свой выбор в пользу купить Ford Mondeo. Те же, кому нужен семейный автомобиль, не скучный и с приличным уровнем мощности предпочитают купить Ford Grand C-max в Одессе.

В высшей степени комфортабельный и идеальный, с отличной динамикой и экономичность — доводы в пользу купить Ford Grand C-max. Купить Ford Fiesta — выбор молодых водителей с искрой максимализма, что касается дизайна и отличных ходовых характеристик.

Наш автосалон является официальным дилером легендарного концерна, и мы гарантируем предельно строгий подход к осуществлению контроля эксплуатационных характеристик всех реализуемых моделей. Ощутить все достоинства автомобилей можно только за рулем, поэтому запишитесь на тест-драйв Форд понравившейся вам модели, независимо решили вы купить Ford C-max, купить Ford Fusion или какой-то другой автомобиль.

 

Изучите все комплектации Форд и отзывы об автомобиле Форд, чтобы убедится, что:
цены на Ford C-max честные;
цены на Ford Fiesta одни из самых привлекательных на рынке;
цены на Ford Focus оптимальны по соотношению качество/надежность;
цены на Ford Fusion лучшие на автомобиль этого класса;
цены на Ford Grand C-max демократичные и приятные;
цены на Ford Mondeo объективные для автомобиля в таком исполнении, комплектации форд, виннер автомотив,  новые ford, тест-драйв форд, купить ford fiesta, купить ford kuga, цены на ford fiesta, цены на ford focus, цены на ford mondeo, форд автосервис, запчасти на форд, запчасти форд, купить запчасти на форд, отзывы о автомобиле форд.

Современная техническая база, профессионализм сотрудников и оригинальные запчасти Форд позволили добиться нам высокой оценки качества сервиса со стороны наших клиентов. Предлагаем полный спектр услуг, который включает в себя не только продажу, но и техническое и сервисное обслуживание, а также вы можете купить запчасти на Форд. Имя Ford давно стало синонимом удовольствия от вождения, и мы делаем все, чтобы обладание автомобилями этой марки приносило удовольствие даже в самых критических ситуациях на дороге.

Эвакуация авто — доступная каждому нашему клиенту услуга. Эвакуатор прибудет настолько быстро, насколько позволит дорожная ситуация и в самый короткий срок автомобиль окажется в руках профессиональных механиков. При обращении к нам за услугой Форд автосервис, вы можете быть уверены, что все работы будут выполнены в строгом соответствии с техническими требованиями в части регламента ремонтных работ и согласно высоким стандартам качества компании Ford.

Наши мастера с должным вниманием отнесутся к ремонту вашего автомобиля, и мы заинтересованы, чтобы вы как можно быстрее вновь оказались за рулем своего автомобиля. ДТП или неожиданная поломка — не единственные причины, когда вашему автомобилю может понадобиться помощь. Важно регулярно проводить техническое обслуживание авто и необходимо любые неполадки устранять оперативно.

Предлагаем полный спектр услуг по обслуживанию и гарантийному ремонту, а также вы получите гарантию на все выполненные работы. Активно сотрудничаем с такими компаниями как Форвард Авто и Винер Автомотив. Есть все комплектации форд, виннер автомотив, тест-драйв форд, купить ford kuga, купить ford mondeo, цены на ford fiesta, цены на ford focus, цены на ford mondeo, запчасти форд, купить запчасти на форд, отзывы о автомобиле форд. комплектации форд.

 

повернутися

Наверх
 
 • Адреса:
  Одеса, проспект Маршала Жукова 2


  Телефони:
  (048) 729 55 55
  (048) 729 88 88
  (067) 484 27 44