Досвід керування

Передова трансмісія, а також низка застосованих технологій керування підвищують ефективність споживання кросовером Ford EcoSport бензи. По суті, автівка сконструйована таким чином, що водій насолоджується зручним керуванням на вузьких вулицях міста, звивистих путівцях або ж прямих відрізках автомагістралей. Тож якою б складною не була дорога, високий кліренс дозволяє легко знайти вихід із тієї чи іншої ситуації – покращуючи сприйняття оточуючого світу.

40.jpg

Інформаційно-розважальна система Ford SYNC

Інформаційно-розважальна система Ford SYNC дає змогу водієві управляти музичною системою, здійснювати та отримувати дзвінки по мобільному телефону за допомогою простих голосових команд. Наприклад, якщо у списку контактів Вашого телефону зазначено «дім», Вам достатньо вимовити: «Телефоную додому», і система автоматично набере телефонний номер Вашого дому. Водій також може використати голосові команди для програвання пісень з флеш-пам'яті USB або плеєра MP3/iPod ® або слухати потокове аудіо на телефоні з використанням функції Bluetooth ®. Система навіть здатна зачитувати вголос вхідні текстові повідомлення.

Торгові текстові марки та логотипи *The Bluetooth® надаються компанією Bluetooth SIG, Inc. і є у її власності, будь-яке використання таких марок компанією Ford Motor Company Limited і її дочірніми підприємствами здійснюється за ліцензією. Іншими торговими марками та торговими назвами володіють відповідні власники.

41.jpg

Додаткове управління при зрушенні з місця на підйомі

Hill Start Assist запобігає скочуванню автомобіля вниз при рушанні на підйомі. Система функціонує завдяки підтримуванню потрібного рівня тиску у гальмівній системі ще протягом додаткових 2,5 секунд, що забезпечує час і додаткове управління при переміщенні ноги з педалі гальм на педаль акселератора. Система також корисна тоді, коли водій зупиняється і знову починає рух на слизькій поверхні.

Основна інформація про поїздку

Встановлений бортовий комп'ютер сповіщає водієві про корисні факти або цифри стосовно кілометражу, споживання пального, швидкості та зовнішньої температури. Крім того, комп'ютер сповіщає, скільки ще можна проїхати кілометрів до моменту, коли закінчиться пальне в баку. Це дуже корисна функція під час тривалих поїздок, або коли водій знає, що він вирушить у тривалу подорож.

19.jpg

Світлодіодні фари

Характерна ознака - наявність світлодіодних фар, додає зовнішньому вигляду EcoSport впізнаваності та солідності на дорозі.

43.png

Індикатор найкращого моменту перемикання передач

З метою максимальної економії пального на панелі приладів встановлено світловий індикатор, який сповіщає про найкращий момент перемикання передач. Це простий, але ефективний спосіб досягнення економії пального в поїздках.

 
50.jpg

Знайдеться місце для всього

Салон автомобіля влаштований дуже розумно: в ньому передбачено достатньо простору для комфортного розміщення водія та пасажирів, а також 20 відділень для телефонів, сонячних окулярів, монет, чашок, напоїв і плиток шоколаду.

harga-all-new-ford-ecosport.jpg

Комфортні крісла, які забезпечують відмінний огляд

Крісло водія налаштовується у шести напрямах, що дозволяє легко знайти та зафіксувати найкраще його положення для забезпечення ідеальних умов керування. Для встановлення аргономічних регульованих крісел передбачено доволі багато місця за колесами, тож ніщо не заважає комфортному та розслаблену сидінню у них. Пасажири теж мають можливість влаштуватися із максимальним комфортом, нахиляючи спинки крісел вперед і назад. Крім того, всі, хто знаходяться у салоні, спостерігають за дорогою із певної висоти.

52.jpg

Крісла, які налаштовуються, забезпечуючи додатковий простір

Знімна поличка для багажу, а також задні крісла, які розділяються у відношенні 60:40 та мають вбудовану систему "tip and tumble": у новому Ford EcoSport можна швидко та легко облаштувати додатковий простір для багажу та/або громіздких речей.

53.jpg

Корисний простір для цінних предметів

В інтер'єрі нового кросовера Ford EcoSport із користю використовуються кожний квадратний міліметр простору, навіть на задніх частинах спинок крісел (де розташовані великі кишені) і під сидіннями пасажирських крісел. Там знаходяться корисні ящички для невеликих предметів, наприклад, планшетних комп'ютерів, смартфонів або інших предметів, які Ви хотіли б приховати від сторонніх очей, коли виходите з автомобіля.

Менше втоми в поїздках, економічніші подорожі

Круїз-контроль (Cruise Control) дозволяє рухатися у межах обраного водієм діапазону швидкостей. Ця система також допомагає заощадити пальне та запобігає перевищенню обмеження швидкості внаслідок дій водія. Та, звісо ж, круїз-контроль допомагає водієві встановити обмеження швидкості та дотримуватися його, забезпечуючи керування на автомагістралях без зусиль.

54.jpg

Значно більше, ніж звичайне кермо

Кермо має збалансовану масу та ергономічний дизайн, оздоблене шкірою, забезпечує повний контроль над автомобілем. Але є дещо більше – серія кнопок, які при натисканні активують основні функції, наприклад, інформаційно-розважальну систему SYNC з AppLink.

55.png

Маневрування та рух на автомагістралі без зусиль

Електричний підсилювач кермового управління (Electric Power-Assisted Steering (EPAS)) забезпечує легше, простіше кермування під час паркування в обмеженому просторі та кермування із більшим зусиллям під час руху на автомагістралі. На відміну від традиційних підсилювачів кермового управління, які, як відомо, задіяні постійно, що призводить до надмірного споживання енергії та пального, підсилювач EPAS від Ford задіюється лише тоді, коли це потрібно, завдяки чому забезпечується додаткова економія пального.

56.jpg

Життя стає значно легшим, коли не потрібен ключ, щоб потрапити в салон

Як тільки Ви наближаєтеся до Вашого авто, система Ford KeyFree System реагує на наявність у Вас брелока з ключами, навіть, якщо він знаходиться у Вашій кишені чи сумці. Дверцята розблоковуються і Ви сідаєте у крісло. Щоб запустити двигун, немає потреби користуватися ключем запалення, достатньо просто натиснути педаль зчеплення та кнопку Ford Power Starter Button. 

57.jpg

Налаштування температури, оптимальної для Вас

Якщо встановлена система Electronic Automatic Temperature Control (EATC), у Вас і Ваших пасажирів буде змога налаштовувати потрібну температуру, яка контролюватиметься системою. Крім того, забезпечується додаткове кондиціювання повітря. 

Тиша і спокій під час руху

Застосування звукоізоляційних матеріалів та прецизійних ущільнень в дверцятах і вікнах, даху та кузові дозволяють знизити рівень шуму в салоні позашляховика Ford EcoSport до надзвичайно низького рівня. Навіть за швидкості 130 км/г нема потреби підвищувати голос.

58.jpg

Датчики, які допомагають паркуватися без проблем

Датчики, які контролюють відстань до об'єктів допомагають водієві визначити відстань між Вашим авто та перешкодами, які знаходяться позаду. Щойно датчики виявлять об'єкт, вони активують систему звукового попередження, звук зростатиме, коли Ви наближатиметеся до перешкоди.

59.jpg

Полегшене розвертання

На відміну від кросоверів більших розмірів, кросовер EcoSport має невеликий радіус розвороту – лише 10,6 м, що дозволяє швидко та без ускладнень розвернутися на вулицях зі щільним трафіком, навіть тоді, коли авто припарковані обабіч.

 
s1.jpg

Легко долає водяні перешкоди

Допустима глибина 550 мм означає, що Ви можете не боятися опадів, якими б інтенсивними вони не були.

1472c0888ef6ff33df91943a7d10b9aa_867x488.jpg

Долання перешкод завдяки високому кліренсу

Високі бордюри, ями, дорожні роботи, «лежачі поліцейські»…вулиці великих міст та малих містечок можуть стати справжнім випробуванням для автомобіля. Ось чому Ford EcoSport сконструйовано надзвичайно міцним із високим кліренсом 200 мм.

cb550f9c7cdf4c44e4dfc4a717b3e5ed_867x488.jpg

Впевнене долання перешкод

Кути в'їзду та з'їзду позашляховика Ford EcoSport складають 22 градуси та 35 градусів відповідно, а кут поздовжньої прохідності - 25 градусів. Це кути, під якими авто здатне долати перешкоди без дряпання днища. Тож у поєднанні з високим кліренсом, такий дизайн підвищує прохідність Ford EcoSport.

 
 
Bookmark & Share