Про компанію

Компанія „Емералд“ розпочала свою діяльність у далекому 1999  році, з відкриття автоцентру  „Емералд Моторс“. З 2010 року „Емералд“ “починає співпрацювати з компанією Winner Imports Ukraine, Ltd. — офіційним імпортером автомобілів Ford в Україні, та відкриває дилерський комплекс з продажу автомобілів Ford, їх сервісного обслуговування та продажу запчастин і аксесуарів - „Емералд Авто“.

DSC_1053.JPG

Сучасний та просторий автосалон «Емералд Авто» знаходиться за адресою пр-т М. Жукова,2 в Одесі. Архітектура і дизайн салону відповідають усім стандартам бренду Ford. В шоурумі  «Емералд Авто» вільно розміщуються 4 автомобілі з модельного ряду Ford. Також на території салону є приймальня сервісу з відділом продажу оригінальних запчастин, аксесуарів, і зона відпочинку, де Ви зможете комфортно відпочити, випивши кави обо чаю, доки чекаєте на своє авто.

DSC_1033.JPG

Сервіс «Емералд Авто»   складається з професійних   спеціалістів, які завжди готові допомогти Вам усунути будь-які технічні несправності Вашого авто. «Емералд Авто» гарантує не тільки якісне обслуговування, але і   постійні  акційні знижки та спеціальніні сезонні пропозиції.

Спробуй Ford

Запишіться на тест-драйв і оцініть усі переваги авто Ford! Запис проводиться за телефоном (048) 729-55-55; (067) 484-27-44. Ми завжди раді Вам.

b4c813Ford-Mustang_GT_2015_1600x1200_wallpaper_09.jpg

Допомога на дорозі

Придбавши автомобіль у офіційного дилера Ford компанії «Емералд Авто», Ви автоматично стаєте учасником спеціальної програми  допомоги на дорозі. І тепер, при нестачі пального, технічній несправності чи ДТП, недалеко від Вашого дому, чи в одній з 50 країн Європи ― FordAssistance безкоштовно надасть термінову допомогу.

 

Bookmark & Share